Daugiau nei pusę komandos taškų pelnę amerikiečiai garantavo „Kuršių“ pergalę

Jaleno Riley ir Spenserio Mitchello vedama Palangos „Kuršių“ ekipa šventė pergalę tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos turnyre.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 94:76(15:22, 19:19, 30:20, 30:15) nugalėjo Minsko „Cmoki-2“ krepšininkus.

Nugalėtojams J. Riley pelnė 32 taškus (6/11 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 8/10 baudų metimų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 6 ir atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

Puikiai talkinęs S. Mitchellas pridėjo 18 taškų (7/9 dvitaškių, 4/4 baudų metimų), 14 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą ir 33 naudingumo balus.

Prieš prasidedant trečiajam kėliniui šeimininkai turėjo 7 taškų deficitą (34:41). Vis tik Aidas Viskontas pataikė dvitaškį, J. Riley surinko 5 taškus paeiliui ir 12:2 spurtavę „Kuršiai“ išsiveržė į priekį – 55:54.

Bangą pagavę palangiškiai nestojo ir ketvirtajame kėlinyje. Grantas Vasiliauskas realizavo baudų metimus, J. Riley pridėjo dvitaškį bei tritaškį, o S. Mitchellas pelnė dar du taškus ir šeimininkų pranašumas išaugo iki dviženklio (76:65).

Iniciatyvos iš rankų nepaleidę „Kuršiai“ dar labiau padidino savo pranašumą bei šventė pelnytą pergalę.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 32 (6/11 dvit., 4/11 trit., 8 rez. perd., 6 per. kam., 34 naud. bal.), Spenseris Mitchellas 18 (7/9 dvit., 14 atk. kam., 33 naud. bal.), Olaniyi Akikugbe 14 (6/15 dvit., 9 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 11.

„Cmoki-2“: Ivanas Aladka 15 (3/7 trit.), Andrejus Stabruiskis 14 (6/7 dvit.), Jauhenijus Beliankou 13 (5/9 dvit., 0/4 trit.).