„Wizz Air“ skelbia 24 valandų išpardavimą

„Wizz Air“ skelbia 24 valandų išpardavimą

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, skelbia bilietų išpardavimą ir siūlo 20 proc.* pigesnius ketvirtadienį užsakytus skrydžius atrinktomis kryptimis.

Ieškote paskutinės minutės išvykos, o gal norite nustebinti mylimąjį – plačiame bendrovės tinkle kiekvienas išsirinks norimą kelionės kryptį, teigiama išplatintame bendrovės pranešime.

Bilietų kainos prasideda nuo 9,99 Eur**. Iš viso iš trijų Lietuvos oro uostų „Wizz Air“ dabar siūlo 32 maršrutus į 18 šalių.

Naujausios kryptys iš Lietuvos oro uostų bus vykdomos Vilniaus–Lvovas bei Kaunas–Turku maršrutais, atitinkamai skrydžius pradedant šių metų spalio 29 d. ir lapkričio 9 d.

* 20 proc. nuolaida taikoma, įskaitant mokesčius ir nepasirenkamas rinkliavas, tačiau neįtraukiant administravimo mokesčio. Šis pasiūlymas galioja tik šiandien, spalio 18 d., iki 23.59 val. (Centrinės Europos laiku). Kaina galioja tik užsakymams, atliktiems oro linijų bendrovės svetainėje wizzair.com arba per mobiliąją WIZZ programėlę.

** Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius.

Aliaus Koroliovo / 15min nuotr. 

15min

Wizz Air Skrydžiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938