Didelė avarija greta Klaipėdos: vienas žmogus žuvo, uždarytas kelias (vaizdo įrašas)

Didelė avarija greta Klaipėdos: vienas žmogus žuvo, uždarytas kelias (vaizdo įrašas)

Visos Klaipėdos specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų sekmadienį gavus pranešimą apie apsivertusį automobilį. Netrukus paaiškėjo, kad joks automobilis nesivertė, tačiau per avariją vienas žmogus žuvo.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, sekmadienį apie 16 val. 51 min. gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdos r., Sendvario seniūnijoje, ties Jakų žiedu apsivertė automobilis, prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos m. priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

 Įvykio liudininkės Danguolės V. nuotr. 

Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiam policijos komisariatui.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje lrytas.lt sužinojo, kad pasak pirminio pranešimo, per avariją vienas žmogus gali būti prispaustas, kitas - be sąmonės.

Atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad susidūrė automobiliai „Audi“ ir „VW Transporter“. Ugniagesiai iš automobilio „Audi“ išlaisvino 1998 m. gimusį vaikiną ir perdavė jį greitosios pagalbos medikams.

Apie 17 val. 17 min. medikai konstatavo vaikino mirtį.

Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai praneša, kad kelias į Klaipėdą per Jakų žiedą dėl šios avarijos yra uždarytas. Visas transporto srautas nukreipiamas Palangos kryptimi.

Pirminiais duomenimis, autobusiuką „VW Transporter“ vairavo Latvijos pilietis. Jis su didele jėga trenkėsi į galą sustojusiam „Audi“. Esą iš degalinės išvažiavęs automobilis pradėjo trūkčioti, tad vairuotojas sustojo.

Per avariją žuvo „Audi“ keleivis.

Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

lrytas.lt

avarija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938