Dėl tragiškai pasibaigusios regatos Klaipėdoje – du nauji tyrimai

Dėl tragiškai pasibaigusios regatos Klaipėdoje – du nauji tyrimai

Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) ir Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) ekspertai pradėjo tyrimus dėl tragiškai pasibaigusios regatos Baltijos jūroje, kai be žinios dingo du žmonės, o viena mergina mirė, penktadienį rašo „Lietuvos rytas“.

Buriuotojų sąjungos komisijai pavesta detaliai ir objektyviai įvertinti nelaimingų įvykių jūroje aplinkybes ir priežastis, pateikti vertinimo išvadas bei rekomendacijas, kaip ateityje užtikrinti regatų dalyvių saugumą. Buriuotojų bendruomenei taip pat bus pateikti siūlymai, kaip išvengti tokių įvykių.

Tuo metu Lietuvos transporto saugos administracijos specialistai nagrinės visas praėjusią savaitę įvykusios tragedicjos aplinkybes ir priežastis, sakė administracijoje sudarytai komisijai vadovaujantis LTSA Jūrų departamento Laivybos priežiūros skyriaus vedėjas Linas Kasparavičius.

J. Andriejauskaitės nuotr. / Ties Melnrage į krantą išmesta jachta.

Per praėjusį šeštadienį pajūryje vykusią regatą pavyko išgelbėti į nelaimę patekusius septynis regatos dalyvius, dar dviejų, kaip manoma, Baltijos jūroje likusių vyrų likimas nežinomas. 1999 metais gimusi mergina ištraukta į krantą mirė ligoninėje.

Klaipėdos teisėsauga dėl nelaimės atlieka du tyrimus.

BNS

Baltijos jūra Jūra Regata
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,931