Trys Europos rinktinės užsitikrino vietą pasaulio čempionate

Graikijos rinktinė | FIBA nuotr.

Graikija, Vokietija ir Čekija sekmadienį tapo pirmosiomis Europos rinktinėmis, užsitikrinusios vietą pasaulio čempionate.

Graikija ir Vokietija bilietą į pasaulio pirmenybes iškovojo laimėdamos aštuntąsias rungtynes iš tiek pat galimų.  Graikai po dramatiškos kovos 86:85 įveikė Gruziją, o Vokietija po pratęsimo 112:98 palaužė Izraelį.

Tuo tarpu Čekija (7-1) rezultatu 85-80 nugalėjo bosnius ir pirmą kartą kovos pasaulio čempionate.

Šios trys rinktinės savo grupėse taip pat užsitikrino pirmąją vietą.

Afrikos žemyne bilietą į pirmenybes jau turi Nigerijos ir Tuniso komandos, automatišką vietą jame taip pat turi šeimininkė Kinija.

Europos žemyne dar liko devynios vietos ir vieną iš jų šiandien gali paimti Lietuvos rinktinė, kuri kovos prieš Nyderlandus.