„Kauno Žalgiris“ į pusfinalį žengė eliminuodamas „Palangą“

Lino Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgiris“ tapo ketvirtąja „SHARP LFF taurės“ pusfinalio dalyve. Kauniečiai sėkmingai įveikė ketvirtfinalio barjerą, rezultatu 2:0 (1:0) įveikdami kitą A lygos atstovę „Palangą“.

Jau 5-ąją susitikimo minutę „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po Grato Sirgėdo pakelto kampinio Joao Figueiredo laimėjo oro dvikovą ir perdavė kamuolį link Arūno Klimavičiaus, kuris šį pasiuntė į vartus.

Pirmo kėlinio viduryje Kauno ekipos brazilas pavojingai smūgiavo pažeme, kitoje aikštės pusėje „Palanga“ atsakė Simono Urbio smūgiu, kurį atrėmė Deividas Mikelionis.

Antrame kėlinyje taip pat vyko atkakli kova, visgi, šeimininkams savo pranašumą pavyko įrodyti per teisėjo pridėtą laiką. Kontratakos metu J. Figueiredo pabėgo nuo varžovų bei tiksliai smūgiavo pažeme.

Po antro įvarčio netrūko emocijų. Teisėjas Mantas Pomeckis po Lucky Omeruo pražangos ir vėliau įvykusio susistumdymo atšaukė raudoną kortelę šiam legionieriui iš Nigerijos, o ją parodė jį pastūmusiam baltarusiui Ilja Kalpačiukui.