Šeštadienį alkoholio neparduos visi prekybininkai, pirmadienį - tik „Lidl“

findir nuotr.
findir nuotr.

Mokslo metų pradžios šventė šįmet vyks rugsėjo 3 dieną, tačiau, kaip numatyta įstatyme, įsigyti alkoholio rugsėjo 1 dieną nebus galima.

„Alkoholio kontrolės įstatyme įteisintas draudimas prekiauti alkoholiniais gėrimais kiekvienais metais rugsėjo 1 dieną, išskyrus tam tikras numatytas išimtis. Įstatymas nenumato, kad šis draudimas būtų perkeliamas į kitas dienas”, - informuojama Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento pranešime.

Akcentuojama, jog, nepaisant to, kad draudimas neperkeliamas į kitas dienas, rugsėjo 3 dieną, kaip ir kitomis dienomis, prekybininkai privalo laikytis visų kitų Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų: neparduoti alkoholinių gėrimų asmenims iki 20 metų, užtikrinti, kad viešojo maitinimo vietose asmenys iki 20 metų nevartotų alkoholinių gėrimų, o esant abejonių, kad perkantis alkoholinius gėrimus asmuo yra jaunesnis negu 25 metų, iš perkančio alkoholinius gėrimus asmens reikalauti pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą ir pan.

Pabrėžiama, kad šiuo laikotarpiu departamentas skirs ypatingą dėmesį Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų laikymosi priežiūrai.

ELTA primena, kad vienintelis prekybos centras „Lidl” nusprendė alkoholio neparduoti ir pirmadienį, rugsėjo 3 dieną. Tuo metu „Maxima“, „Rimi“, „Iki“ ir „Norfa“ pirmadienį alkoholiu prekiaus.

Draudimas rugsėjo 1 dieną parduotuvėse prekiauti alkoholiu įvestas prieš 12 metų.

ELTA

Šeštadienis alkoholis neparduos visi prekybininkai pirmadienis Lidl
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,921