Sunku patikėti: Madonna švenčia 60-ąjį gimtadienį

Sunku patikėti: Madonna švenčia 60-ąjį gimtadienį

Popmuzikos karalienė Madonna (Madona) savo 60-ąjį gimtadienį ketvirtadienį paminės buvusiame imperiniame Marakešo mieste Maroko vakaruose.

„Pasivaikščiojimas medinos labirintu aidint kvietimui maldai“, – parašė amerikiečių dainininkė savo „Facebook“ ir „Insragram“ paskyrose gimtadienio išvakarėse.

Ji įkėlė vaizdo įrašą, kuriame sutemus nufilmuoti klaidūs senovinio miesto turgaus gatvelių labirintai. Prie jo buvo žymos #gimtadienis, #magiška, #nuotykis.

Antradienį Madonna į „Instagram“ įkėlė nuotrauką, kurioje ji matoma pasipuošusi berberų papuošalais dekoruotu fesu – nupjautinio kūgio pavidalo kepuraite su juodu kutu. Po nuotrauka buvo parašyta: „Šiandien aš ant galvos dėviu TORTĄ!“

Pranešama, kad Maroko policija neprileidžia žurnalistų ir fotografų, netylant spėlionėms, kur bus švenčiamas popkaralienės gimtadienis ir kas iš garsenybių atvyks jos pasveikinti.

Gimtadienio proga Madonna paskelbė renkanti lėšas labdaros organizacijai „Raising Malawi“, besirūpinančiai našlaičiais ir pažeidžiamais vaikais.

„Gimtadieniui negaliu sugalvoti geresnės dovanos už mano po visą pasaulį išsibarsčiusios šeimos sąlytį su šia gražia šalimi ir vaikais, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos“, – feisbuke rašė atlikėja, įsivaikinusi keturis vaikus iš Malavio.

BNS

Madona švenčia 60-ąjįgimtadienį
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922