Traukinių stotys tampa draugiškos augintiniams

LG nuotr.
LG nuotr.

„Lietuvos geležinkelių“ stotys keičia veidą: čia skamba muzika, vyksta meno renginiai ir koncertai, o didžiosiose stotyse lankytojų laukia pianinai. Nuo šiol atsinaujinančių stočių privalumais galės mėgautis ir keleivių augintiniai – Vilniaus, Šiaulių, Kauno ir Klaipėdos stotyse jiems  įrengti specialūs stovai su vandeniu.

„Esame augintiniams draugiška kompanija – keturkojai keleivių draugai traukiniais gali keliauti saugiai ir komfortiškai, šalia savo šeimininkų. Norime, kad augintiniai laukiami jaustųsi ne tik traukiniuose, bet ir mūsų stotyse, o keleiviams karštomis dienomis nereikėtų rūpintis vandeniu savo šunims ar katėms“, - sako „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Stovai vandeniui augintiniams įrengti peronuose ir prie pagrindinio įėjimo, o šviežiu geriamu vandeniu jie papildomi nuolat.

Draugiškesnės augintiniams tampa ne tik stotys, keleivių vežimo paslaugas gerinančios bendrovės planuose – ir specialūs mokymai traukinių konduktoriams bei stočių darbuotojams, suteiksiantys žinių, kaip tinkamai reaguoti į iškylančias situacijas, užtikrinti keleivių ir jų vežamų ar pasiklydusių augintinių saugumą.

Gyvūnai kartu su šeimininkais gali keliauti visais „Lietuvos geležinkelių“ maršrutais, išskyrus pirmąją klasę. Daugiau informacijos apie augintinių vežimo taisykles galima rasti www.traukiniobilietas.lt.

„V.P.“ inf.

Traukiniųstotys tampa draugiškos augintiniai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,92