Vaikų parkas jau laukia mažųjų lankytojų

Palangoje visai šalia jūros, pušynų apsuptyje, įsikūręs Vaikų parkas jau laukia mažųjų pramogautojų. Pavasarį parkas vartus atveria 11 val. ir dirba iki 20 val. Sezono metu darbo laikas kis – vaikai čia bus laukiami nuo 10 val. ir galės pramogauti, priklausomai nuo vasaros mėnesio, iki 21 ar 22 val.

Vaikų parkas vasaromis yra itin gausiai lankomas. „V.P.“ nuotr.

Naglio alėjos ir Šermukšnių gatvės sankirtoje įsikūrusiame Vaikų parke mažieji gali nemokamai džiaugtis jiems skirtomis pramogomis– iki 7 metrų aukščio spalvingais jūros tematikos žaidimų įrenginiais, įvairiomis karstynėmis, sūpuoklėmis ir karuselėmis, skirtomis įvairaus amžiaus vaikams. Parke įrengtos ir specialios sūpuoklės judėjimo negalę turintiems vaikams – jos pritaikytos saugiai suptis sėdint neįgaliojo vežimėlyje.

Kad mažiesiems  žaisti būtų saugu, visa teritorija aptverta, čia įrengtos stebėjimo kameros, parkas apšviestas. Visų įrenginių konstrukcijos pagamintos iš klijuotos medienos ir plastiko, žaidimų aikštelės išpiltos pajūrio smėliu.

Ramioje vietoje sukurta džiaugsmo oazė mažiesiems nestokoja populiarumo. Laikas Vaikų parke neprailgsta ir vaikus atlydėjusiems suaugusiesiems – aktyviojo kurortinio sezono metu tėvai ar seneliai, mažyliams žaidžiant, gali ne tik atsikvėpti ir pasimėgauti grynu pajūrio oru, bet ir pasinaudoti parko teritorijoje veikiančiu nemokamu belaidžio interneto ryšiu.

Vaikų parko darbo laikas skelbiamas prie įėjimo į parką.

„V.P.“ inf.

Vaikųparkas Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,932