Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais

Serbija nugalėjo Rusiją ir žais finale su Slovėnija.

Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-1 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-2 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-3 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-4 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-5 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-6 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-7 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-8 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-9 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-10 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-11 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-12 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-13 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-14 Serbai nugalėjo rusus ir finale žais su slovėnais, nuotrauka-15

Rezultatyviausias serbų gretose buvo B. Bogdanovičius pelnęs 24 taškus, B. Marjanovičius pelnė 18 taškų, V. Lučičius 13 taškų.

Rusijos gretose , kaip jau įprasta, rezultatyviausias buvo A. Švedas kurios pelnė 33 taškus, A, Vorontsevičius 14 taškų.

Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,932