Naudingai žaidęs T. Rinkūnas nukalė „Stekui“ pergalę prieš palangiškius

Nuotr.: R. Lukoševicius

Tadas Rinkūnas surengė naudingiausią asmeninį pasirodymą, o jo atstovaujamas Vilniaus „Stekas“ (16-19) iškovojo šešioliktąją pergalę „7bet-NKL“. Tomo Purlio treniruojamas klubas savo aikštėje 79:72 (23:17, 23:17, 15:20, 18:18) palaužė Palangos „Kuršius“ (13-22).

Į ilgąją pertrauką vilniečiai išsinešė dviženklę persvarą (46:34), tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje palangiškiai kirpo atsilikimą iki 4 taškų (54:58).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje šeimininkams pavyko pabėgti į priekį (73:58). Vis tik tada svečiai iš Palangos spurtavo 12:3 ir po Tado Kymanto tritaškio vėl prisiartino prie „Steko“ (70:76).

Likus 32 sekundėms T. Rinkūnas įmetė dvitaškį, o T. Kymantas prametė tritaškį ir prasižengė. Prie baudų metimo linijos stojęs T. Rinkūnas pataikė vieną iš dviejų baudų (79:70) ir per likusias 17 sekundžių palangiškiai nebeišsigelbėjo.

Vilniaus komandai T. Rinkūnas per 31 minutę pelnė 25 taškus (6/7 dvit., 1/2 trit., 10/12 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 40 naudingumo balų.

40 naudingumo balų – naujas 31-erių kauniečio karjeros „7bet-NKL“ rekordas. Iki šiol jo geriausias pasiekimas buvo 39 naudingumo balai.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 11 taškų (4/4 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 11 naudingumo balų.

Ernestas Jaškus per 30 minučių pridėjo 13 taškų (6/10 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius bei 10 naudingumo balų.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 25 (6/7 dvit., 10/12 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 40 naud.), Mantas Šerkšnas 13 (3/10 trit.), Justas Sinica 12 (2/3 trit., 4 kld.), Paulius Semaška (4/5 dvit., 6 kld.) ir Augustas Šuliauskas (2/6 trit.) po 8.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 13 (6/10 dvit., 3 per. kam.), Tadas Kymantas 12 (2/5 trit.), Zacaree Owensas 11 (4/4 dvit.), Dareialas Franklinas 10 (3/7 dvit.), Mantas Litvinas 9, Tadas Budrys 8.

18:01, balandžio 24 d.