J. Youngas baudomis išplėšė „Kuršiams“ pergalę

Nuotr.: D. Lukšta

Justinas Youngas sužaidė geriausią sezono mačą, o jo atstovaujami Palangos „Kuršiai“ (11-19) iškovojo vienuoliktą pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Palangos klubas namie 69:68 (15:19, 21:11, 20:22, 13:16) vos per plauką nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (10-19).

Rungtynių herojumi tapęs J. Youngas per 31 minutę pelnė 20 taškų (9/14 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 38 naudingumo balus.

Iki šiol jis daugiausiai buvo įmetęs 17 taškų ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose turėjo „Kuršiai“, tačiau likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos Rokas Stankevičius tritaškiu išlygino rezultatą – 60:60.

Taškas į tašką kova vyko iki pat rungtynių pabaigos. Tiksint paskutinėms 37 sekundėms Mantvydas Žukauskas persvėrė rezultatą „Perlo“ naudai (68:67), tačiau prieš R. Stankevičių pražangą išprovokavęs J. Youngas netrukus šaltakraujiškai sumetė baudas (69:68).

Likus 7 sekundėms Modestas Žaunieriūnas prametė dvitaškį, o palangiškiai atkovojo kamuolį po savo krepšiu ir išsaugojo pergalę.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė R. Stankevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 19 taškų (5/7 dvit., 3/4 trit.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Justinas Youngas 20 (9/14 dvit., 17 atk. kam., 38 naud.), Tadas Kymantas 12 (2/3 trit.), Zacaree Owensas 11 (3/10 dvit., 1/5 trit.), Ernestas Jaškus 7.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 19 (5/7 dvit., 3/4 trit., 9 atk. kam., 2 blok., 4 kld., 27 naud.), Mantvydas Žukauskas 13 (3/7 trit., 6 rez. perd.), Modestas Žaunieriūnas 12 (3/6 trit.), Amandas Urkis (3/4 trit.) ir Augustine Ene (3 blok.) po 9.

18:01, balandžio 24 d.