Legionierių vedami „Kuršiai“ palaužė „Mažeikius“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Palangos „Kuršiai“ (16-14) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse iki penkių.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 66:58 (8:12, 21:13, 14:15, 23:18) nugalėjo „Mažeikius“ (11-20).

Palangos komandai Justinas Youngas per 28 minutes pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Derekas Hanesas, per 32 minutes pelnęs 16 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

Mažeikių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Medas Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 14 taškų (6/6 dvit., 2/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Nerezultatyviame mače geriau startavo „Mažeikiai“, kurie pirmajame kėlinyje turėjo nežymų pranašumą. Antrajame ketvirtyje abi ekipos vos krapštė taškus, bet svečiai išliko priekyje (15:8).

„Kuršiai“ galiausiai atgaivino savo puolimą ir į pertrauką išėjo pirmaudami (29:25). Trečiajame kėlinyje tęsėsi spurtas, kuris leido padidinti pranašumą iki dviženklio (35:25).

Tada „Mažeikiai“ suvertė 13 taškų be atsako ir vėl persverė svarstykles (38:35). Svečiams ilgai pranašumo išlaikyti nepvyko, o legionierių vedami palangiškiai ketvirtajame kėlinyje krovėsi pranašumą (52:42).

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui, „Mažeikiai“ buvo priartėję iki 6 taškų (52:58), bet varžovų entuziazmą greitai užgesinę palangiškiai iškovojo pergalę.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 16 (4/11 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld.), Justinas Youngas 12 (5/6 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Ernestas Jaškus 11 (3/4 trit., 2 blok.), Herkus Kumpys 9 (6 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Medas Kuprijanovas 14 (6/6 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 34 naud.), Jonas Paukštė (5/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Robert Subotkevič (6/12 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Modestas Žaunieriūnas 8 (1/6 trit., 4 per. kam.).

18:01, balandžio 24 d.