SKONIŲ KALENDORIUS

SKONIŲ KALENDORIUS

Resort Pub

Resort Pub
Resort Pub-nauja unikali ir įdomi vieta Palangoje, judriausioje J.Basanavičiaus gatvėje
Balsai: 14

Resort Pub-nauja unikali ir įdomi vieta Palangoje, judriausioje J.Basanavičiaus gatvėje. Išskirtinis angliško/airiško stiliaus interjeras, alternatyvaus roko muzika, vakarietiškas meniu. Puiki vieta atsipalaiduoti, pasilinksminti, paragauti su meile ruoštų burgerių, šonkaulių, išskirtinių užkandžių ir kitų patiekalų. Resort Pub pasididžiavimas-juodoji jūros gėrybių sriuba, bei alus su aukso dulkėmis. Platus asortimentas alaus, nuo įprasto lietuviško iki žymių pasaulio – airiško, angliško, olandiško, bei mažų daryklų kraftinio, vyšnių ar šokolodo skonių, kuriuos Resort Pub barmenai, Jums pageidaujant pavers “auksiniais”. Žinomi, unikalūs pasaulio viskiai, Pab’o topas meksikietiška “Michelada”, bei daugelis kitų gėrimų, patenkins kiekvieno skonį. Kuo Resort Pub išskirtinis? Ogi linksmybėms įpusėjus, gali išgirsi varpo skambesį, tai reiškia Pub’as “stato” 10 bokalų. Ši nereali atrakcija visada smagiai nuteikia žmones, beja yra galimybė patiems skambinti varpą ir pasijusti “žvaigžde”. Ši tradicija kilo iš vakarų “next roud on me”, paskambinęs varpu, žmogus “stato” alaus bičiuliams. Resort Pub duris atveria kiekvieną dieną nuo 16:00 ir dirba iki paryčių 04:00. Maloniai kviečiame.

Barcode Palanga

Barcode Palanga
Viskas prasideda nuo skonio.
Balsai: 11

Barcode - tai nauja, ilgai laukta vieta Palangoje.

Barbarosa

Barbarosa
Jaukus restoranas draugiškas žmonėms ir gyvūnams
Balsai: 12

Barbarosa1 ,tai... ...tai jokios veidmainystės..visiškas atsidavimas Jums..visada!

Atostogų Parkas (Parko virtuvėlė)

Atostogų Parkas (Parko virtuvėlė)
Mūsų „Parko virtuvėlėje“ patiekiamas maistas yra pagamintas su meile ir išskirtiniu rūpesčiu.
Balsai: 4

Mūsų „Parko virtuvėlėje“ patiekiamas maistas yra pagamintas su meile ir išskirtiniu rūpesčiu. Patiekalų skonis nukels į vaikystę ir primins namuose paruoštą maistą, o skonis sukurs neišdildomus prisiminimus. Patiekalų receptai perduoti iš kartos į kartą, todėl ypač didelis dėmesys skiriamas produktų šviežumui ir aromatui. Kiekvienas patiekalas gaminamas mūsų rankomis, todėl net įprasti pietūs tampa neįtikėtina kelione po skonių pasaulį. „Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pajusite autentika alsuojantį požiūrį į maistą. Čia didelis dėmesys skiriamas ne tik maisto skoniui, bet ir procesui. Siekiame, kad maistas Jums taptų tarsi ritualu, tegul prie bendro stalo karaliauja bendravimas ir šilti pokalbiai. „Parko virtuvėlėje“ Gyvos muzikos vakarai! Nuo antradienio iki šeštadienio 20:00 – 21:45 val. Įėjimas nemokamas* *mokami muzikiniai vakarai bei degustacijos iš anksto skelbiamos „Atostogų parko“ Facebook paskyroje. Rezervuoti staliukus ar pasitarti dėl meniu asortimento galite paskambinę telefonu +370 611 56510. Darbo laikas: I-VII nuo 8:00 val. iki 23:00 val. Laukiame JŪSŲ

Restoranas 4

Restoranas 4
Modernaus, minimalistinio interjero, skambių Jazz, Soul, Funk ritmų, nuoširdaus aptarnavimo ir atsid
Balsai: 8

Restoranas 4 nukelia į vaikystės atostogas prie jūros: kur kvepia pušynais ir sūriu jūros vandeniu. Kur žingsniuodamas smėlėtais miško takeliais, neatsispiri pajūrio žemuogių saldumui. Kiškio kopūstų rūgštumui. Aukščiausios pušies apkabinimui. Moderni pasaulio virtuvė su vietinių žaliavų improvizacijomis. Žavimės ir lygiuojamės į tai, ką siūlo šiuolaikinis gastronomijos pasaulis, tačiau ypatingai vertiname aplinką, kurioje gyvename ir kuriame. Lietuvos gamta ir jos ištekliai - neatsiejama mūsų virtuvės dalis. Naujų skonių paieškomis ir nostalgiškais patiekalais rūpinasi Restorano virtuvės šefas Gabrielius Zajac - 2018 - ais metais „Geriausio Lietuvos virėjo konkurse“ laimėjęs II-ąją vietą. Profesionali ir vieninga šefo komanda restorano svečiams kasdien kuria neužmirštamą nostalgiškos Palangos paveikslą.

Oldman

Oldman
30 žingsnių iki jūros. 15 žingsnių iki kopos. 10 žingsnių iki upės. Lėtas laikas. Lėtas maistas. Alu
Balsai: 4

„Seniausias“ restoranas Palangoje 30 žingsnių iki jūros. 15 žingsnių iki kopos. 10 žingsnių iki upės. Lėtas laikas ir lėtas maistas, pristatantis šiuolaikines šiaurietiškos kulinarijos tendencijas. Gamtos dovanos, kurios naudojamos virtuvėje - ekologiški, sveiki bei vertingi produktai, auginami natūraliomis sąlygomis. Valgiuose naudojamos miško gėrybės ir sezoniniai produktai, todėl restorano lankytojai gali įkvėpti bei paragauti gamtos ir miško pačiame Palangos centre. Su pagarba, OLDMAN

Restoranas ONORĖ

Restoranas ONORĖ
Tai kitoks restoranas Palangoje.
Balsai: 1

Tai kitoks restoranas Palangoje. Restoranas griaunantis nusistovėjusį mitą, kad Palangoje nėra vertų dėmesio restoranų. Gaminimo filosofija, pateikimas lėkštėje, patiekalo pristatymas - netradiciškai ir neįprastai Palangoje.

Čiki Puki

Čiki Puki
Čiki Puki Grill & Bar jauki vieta Palangoje susitikti su draugais ar šeimos nariais.
Balsai: 8

Mes – Čiki Puki GRILL&BAR – naujas šeimos ir draugų restoranėlis Palangoje, įsikūręs vos keli žingsniai nuo pagrindinės J. Basanavičiaus g. adresu: S. Daukanto g. 11, Palanga (Vila Diemedis). Pas mus rasite laiko patikrintų keptų ant griliaus patiekalų ir įvairiausių užkandžių mažiems ir dideliems, o šiltu oru Jūsų lauksime savo terasoje. Užsukite pas mus – o mes pažadame stengtis, kad Jūs norėtumėte visada sugrįžti! Čiki Puki komanda.

Vila Komoda

Vila Komoda
Vila Komoda — naujai atrestauruotas istorinių namų butikinis viešbutis, restoranas bei stogo terasa.
Balsai: 13

Vila Komoda — naujai atrestauruotas istorinių namų butikinis viešbutis, restoranas bei stogo terasa, įsikūrę kurortinio Palangos miestelio širdyje, Meilės Alėjoje. Naujus namus sudaro 10 naujai įrengtų, erdvių kambarių, šviesi stogo, užkandžių bei gėrimų terasa, privatus sodas bei sezoniško šviežio maisto restoranas, vadovaujamas pasaulyje pripažinto šefo. Komoda originaliai pastatyta antroje devynioliktojo amžiaus pusėje, o jos priešistorė mena Tiškevičių šeimos namus. Manoma, jog pastatas buvo vieno brolio dovana kitam. Sakoma, jog bajoras Feliksas Tiškevičius pastatė bei padovanojo šiuos išskirtinius svečių namus savo broliui Aleksandrui Tiškevičiui ir jo šeimai, jog šeimos galėtų drauge vasaroti. Pastato dizainą kūrė lenkų architektas Leonardo Marconi. Skirtingai nei kitos vilos, pastatytos tuo pačiu metu, Komoda buvo sukonstruota iš akmens, o ne medžio. Taip pat yra tikima, jog Marconi pardavė Komodos dizainą užsienyje. Šiuo metu Monake, Prancūzijoje stovi itin panašios statybos pastatas, priklausantis Chanel aukštosios mados namų dizaineriui Karl Lagerfeld. 2009 m. pastatas buvo užregistruotas kaip kultūrinis regiono palikimas, o 2018 m. liepos 1-ąją d. pilnai atrestauruotas ir prikeltas antrąjam gyvenimui, atvėrė savo duris lankytojams. Vilos Komodos vardo šaknys slypi unikalioje jo formoje, primenančio medinį baldą su stalčiais — komodą.

Viešbutis Vanagupė

Viešbutis Vanagupė
Viešbutis Vanagupė – prabangus, 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje.
Balsai: 3

Visi mėgstantys poilsiauti ir leisti laiką gamtoje ir gryname ore puikiai žino, kaip tokia aplinka žadina apetitą! Maloniai kviečiame užsukti į erdvų, elegantiško dizaino restoraną, kuriame galėsite mėgautis įvairiais, profesionalių virtuvės šefų gamintais patiekalais. Aukštos klasės europietiškų tradicijų restorane Jūsų laukia nepriekaištingas aptarnavimas ir puiki virtuvė. Išbandykite patys… Mes sakome – nepasigailėsite! Restorane yra galimybė rengti ir oficialius priėmimus, ir asmenines šventes. Kviečiame pas mus švęsti vestuves, jubiliejus, gimtadienius, vaikų šventes ar kitą progą.

Gradiali restoranas

Gradiali restoranas
Gradiali restoranas
Balsai: 5

Gradiali kviečia svečius apsilankyti restorane bei paragauti gardžių patiekalų. Iš plataus meniu asortimento net išrankiausias svečias išsirinks mėgstamą patiekalą, o jauki aplinka bei nuoširdus ir nepriekaištingas aptarnavimas kiekvienam paliks geriausius prisiminimus. Svečiams pagal skonį bei pageidavimą siūlome pasirinkti patiekalus iš mėsos, žuvies ir jūros gėrybių, salotų, sriubų, užkandžių, o smaližiai bus nustebinti desertų skoniais.

Hotel Gabija

Hotel Gabija
Restoranas
Balsai: 5

Puošnus, elegantiškas restorano interjeras, puiki europietiška virtuvė ir geras aptarnavimas daugeliui dovanoja malonių akimirkų. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti vynų kortą, kurioje beveik 200 vynų rūšių iš senosios Europos šalių, kruopščiai atrinktų ir išragautų. Esame patyrę specialistai vestuvių organizavime, banketų, furšetų ruošime, aptarnaujame konferencijų dalyvius ir turistų grupes, rengiame vynų degustacijas, šeimynines šventes, o taip pat ir romantines vakarienes dviems...

Viesbutis Meduza

Hotel "Meduza"
Restoranas
Balsai: 62

Jus maloniai kviečia viešbučio 60-ties vietų restoranas,siūlantis puikius itališkos virtuvės patiekalus.

Alangos viešbutis Palangoje

Alangos viešbutis Palangoje
60 vietų restoranas
Balsai: 28

Viešbutis Alanga kviečia savo svečius į unikalaus interjero ir elegancija dvelkianti restoraną, kuris puikiai tinka šeimos šventėms ir socialiniams renginiams.

Senoji Hansa - Palanga

Senoji Hansa - Palanga
Klasikinis restoranas
Balsai: 7

Klasikiniame restorano interjere dominuoja bordo atspalviai. Odiniai ir prašmatnūs baldai suteikia aplinkai prabangos, išskirtinumo. Čia daug erdvės, todėl netrukdomi galėsite aptarti verslo reikalus, o ir romantišką pasimatymą paskyrę nenusivilsite... Svečių laukiame net iki vidurnakčio, taigi Palanga galėsite pasigrožėti ir naktį. Restorane yra lauko terasa, kurioje vasaros sezono metu koncertuoja gerai žinomi Lietuvos estrados atlikėjai. Restorane yra išskirtinio grožio VIP salė, kurioje galite paskirti verslo susitikimus, švęsti Jums svarbias šventes. Salėse sėdimų vietų išdėstymas gali būti įvairiausių formų, išpildančių net ir pačių įnoringiausių svečių poreikius. Mūsų virtuvės šefai Jums pasiūlys pasimėgauti netradicine virtuve ir atrasti tikrąjį maisto skonį. Didelis ir įvairus valgiaraščio pasirinkimas, kurio nemažą dalį sudaro ant griliaus kepami patiekalai, patenkins tiek suaugusio, tiek ir pačio mažiausiojo kliento įnorius. Valgiaraštyje šalti ir karšti užkandžiai – tikras meno šedevras Jūsų lėkštėje, o karštieji patiekalai kepami ant griliaus suvilios norinčius paragauti ypatingai paruoštos jautienos, kiaulienos, vištienos, įvairių žuvies patiekalų.

HBH Palanga

HBH Palanga
Lietuviškos virtuvės restoranas.
Balsai: 6

1995 m. gegužės 1 dieną, mažame Žibininkų kaimelyje, pirmąsias statinaites užpildė HBH „Juozo“ alaus bravoras. Alaus mėgejams šalia bravoro buvo įrengtas barelis, kuriame prie trijų stalų tilpo tik 18 žmonių. Taigi, penki Matulevičių šeimos nariai, Rada, Juozas, Aida, Laura ir Matas, spėjo viską, ir alų virti, ir skanų maistą gaminti, ir lankytojus aptarnauti, bei su jais paplepėti. Baro populiarumas augo, kaip ant mielių. Spalį buvo atidaryta antra salė, kiek vėliau – trečia, ketvirta, penkta ir taip be pabaigos. Prasidėjo naujų restorano patalpų ir virtuvių statybos, aplinkos tvarkymo darbai, pramogų įrengimas. Šiandien mes, vienu metu, restoranų salėse ir prie lauko stalų galime priimti ir pasirūpinti iki 1500 lankytojų. Vasaros savaitgaliais dažnai taip ir būna, tik toks Jūsų srautas mūsų netrikdo, visi lieka pamaitinti gardžiais „Rados virtuvės“ patiekalais ir pagirdyti gaiviais HBH bravoro gėrimais, alumi ir gira? Per beveik du dešimtmečius tikrai išmokome dirbti taip, kad Jums patiktų. Nesvarbu ar Jūsų atvyksta 15 ar 1500. Čia juk HBH, čia visada gera. Šiek tiek skaičių: Vasaros sezono metu Jums rasime vietos viename iš 5-ių, svečiams priimti skirtų pastatų. Juose veikia 4 virtuvės ir 6 barai. Taip pat yra pilstomų gėrimų ir suvenyrų „kromelis“, bei kavinukė su saldumynų krautuvėle; Mes galime priimti štai tiek lankytojų: Pagrindiniame pastate (8-iose salėse) – 509, Pavėsinėje –112; Valtynėje – 168; Šašlykinėje – 278; prie visu lauko staliukų – 360; balkonuose – 73; Vasarą pas mus dirba apie 200, kitu metu – apie 100 darbuotojų; Yra trys automobilių parkavimo aikštelės, kuriose telpa apie 400 automobilių; Yra buvę, kad vasarą per dieną Jūs, mielieji, suvalgėte 2‘438 cepelinus, išgėrėte 2 tonas alaus ir 1 toną giros. Skanaus...

Žuvinė

Žuvinė
Specializuotas žuvies ir jūros gėrybių restoranas.
Balsai: 2

Norite pasilepinti šviežiomis žuvimis, sužvejotomis Lietuvos ežeruose ar upėse, Baltijos jūroje ar Kuršių mariose, gardžiai iškeptomis ant grotelių, išvirtomis garuose ar karštai rūkytomis restorano rūkykloje? O gal esate prisiekę šiltųjų kraštų jūros gėrybių ir žuvų mėgėjai? Užsukite į „Žuvinę" – jaukų specializuotą žuvų restoraną Palangoje, jau daugiau nei dešimt metų stebinantį savo svečius. Šio restorano vardas daugeliui gurmanų ir užsienio svečių asocijuojasi su geru skoniu, estetika ir profesionaliu aptarnavimu. Jie žino, kad kiekvieną sezoną ras kažką naujo, itin kokybiško ir subtilaus. Jums pageidaujant, restorane Žuvinė visada padėsime surengti jūsų išskirtinę šventę – vestuves, krikštynas, gimtadienį.... „Žuvine" – Jūsų grožiui ir sveikatai!

Planuojate dalyvauti? Spauskite čia!
Apie konkursą

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija kviečia Jus - kurorto svečius ir vietinius gyventojus - pažinti Palangos gastronomijos žemėlapį!
Net 19 Palangos m. restoranų/kavinių dalyvauja projekte SKONIŲ KALENDORIUS ir kviečia visus atrasti naujus skonius ir spalvas!
Kiekvieną mėnesį šiuose restoranuose ragaukite teminį šefo pasiūlymą ir dalyvaukite LOTERIJOJE!

Surinkus 10 apsilankymų /per 3 mėnesius, dalyvaujate loterijoje, kurios prizas: vakarienė 2 asmenims viename iš projekto restoranų!

Projektas startuoja jau šį penktadienį, t.y. spalio 11 dieną!
Kurį restoraną renkatės Jūs?! Skanaus!:)

Partneriai

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija