Amerikiečio vedami „Kuršiai“ palaužė „Šilutę“

Nuotr.: D. Lukšta

Palangos „Kuršiai“ (6-5) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Palangiškiai namuose 91:77 (23:15, 17:22, 25:17, 26:23) nugalėjo „Šilutę“ (5-5) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šeimininkai į priekį šovė nuo pirmųjų minučių ir susikrovė 14 taškų persvarą (21:7). Tačiau „Šilutė“ kėlinį užbaigė atkarpa 8:2 ir šiek tiek sumažino deficitą (15:23).

Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, o į pertrauką komandos išėjo „Kuršiams“ pirmaujant 40:37.

Povilo Šakinio auklėtiniai vėl spurtavo trečiajame ketvirtyje, 11:0 atkarpą sužaidę palangiškiai išsiveržė 61:47. Aikštelės šeimininkai varžovams priartėti neleido ir šventė užtikrintą pergalę namuose, kuri jiems buvo ketvirtoji paeiliui.

Palangos komandai Reggie Clarkas per 30 minučių pelnė 24 taškus (3/5 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Joshua Alexanderis, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 16 taškų (6/9 dvit., 4/7 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Reggie Clarkas 24 (3/5 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud., 7 rez. perd., 34 naud.), Ernestas Jaškus 16 (2/2 trit., 5 rez. perd.), Tadas Budrys 11 (5/6 dvit.), Mantas Litvinas (2/3 trit.) ir Danilo Sokolenko (2/3 trit., 2 blok.) po 10, Tadas Kararinas (1/5 trit.) ir Justinas Youngas (4/5 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.) po 8.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas (5/7 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Joshua Alexanderis (6/9 dvit., 7 atk. kam.) po 16, Edgaras Preibys 13 (7/9 baud.), Karolis Sapiega 10 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Julius Liesis 9.

18:01, balandžio 24 d.