„Kuršiai“ trečią kartą šiame sezone įveikė „Vytį“

Matas Miltakis nuotr.

Palangos „Kuršiai“ (20-14) trečią kartą iš keturių galimų šiame „7bet-NKL“ sezone įveikė tiesioginį konkurentą dėl geresnių pozicijų.

Palangos klubas išvykoje 73:62 (17:24, 23:14, 16:6, 17:18) įveikė Šakių „Vytį“ (19-15).

„Vytis“ laimėjo vienintelę tarpusavio akistatą, kuri vyko sausio viduryje (92:87). Ši pergalė leidžia palangiškiams jaustis dar tvirčiau aštuntoje pozicijoje. Tai leistų atkrintamosiose susidurti su sąlyginai lengvesniu varžovu.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Youngas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 15 taškų (6/6 dvit., 3/8 baudų), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Šakių komandai Marijus Užupis per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Šeimininkai galingai pradėjo rungtynes (15:4), bet netrukus „Kuršiai“ atsigavo ir antrojo kėlinio pabaigoje jau perėmė iniciatyvą (40:38).

Trečiajame ketvirtyje „Vyčio“ puolimas visiškai įstrigo – pelnyti 6 taškai. Tai leido „Kuršiams“ dar labiau atitrūkti (56:44). Galiausiai šeimininkai sukūrė atkarpą 9:0, kuri garantavo pergalę (73:55).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 11 (5 atk. kam.), Paulius Semaška, Karolis Kokoška (2/6 trit.), Simonas Kriaučiūnas (2/6 trit.) ir Augustinas Mikštas (5 atk. kam., 4 kld.) po 10.

„Kuršiai“: Justinas Youngas 15 (6/6 dvit., 3/8 baud., 12 atk. kam., 2 blok., 28 naud.), Derekas Hanesas (4/7 dvit., 6 rez. perd.) ir Laurynas Mikalauskas (5/9 dvit., 7 atk. kam.) po 13, Karolis Sapiega 9 (5 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 7 (1/5 trit.).

18:01, balandžio 24 d.