Antrasis ratas baigėsi „Kuršių“ pergale prieš vilniečius

Nuotr. M.Miltakis

Antrasis „7bet-NKL“ ratas baigėsi Palangos „Kuršių“ (12-14) pergale.

Povilo Šakinio auklėtiniai namie 81:65 (23:15, 23:22, 16:15, 19:13) nugalėjo Vilniaus „Perlą Energiją“ (7-19).

Abi komandos pasirodymą pratęs 8-14 vietų pogrupyje.

„Kuršiai“ po pirmųjų dviejų ratų užima devintą vietą, o septintą kartą paeiliui pralaimėję vilniečiai – dvyliktą.

Naujieji pogrupiai:

Palangos komandai Derekas Hanesas per 26 minutes pelnė 22 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 3/5 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Lukas Valantinas, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 11 taškų (5/6 dvi., 1/1 baudos), 7 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

Po ilgosios pertraukos Vilniaus klubas buvo priartėjęs iki 4 taškų (49:53), bet „Kuršiai“ spurtavo 7:0 ir susigrąžino dviženklę persvarą

Ketvirtajame kėlinyje „Kuršių“ pranašumas visada buvo dviženklis.

Trečiasis ratas, kuriame komandos žais pogrupiuose po 7 ekipas, prasidės sausio 27 dieną.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 22 (5/7 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd.), Tadas Kararinas 10 (2/6 trit.), Tadas Budrys 9 (8 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 8 (3/7 dvit., 7 atk. kam.), Tadas Kymantas 7.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 14 (2/9 trit.), Lukas Valantinas 11 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), Rokas Jocius (4/12 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.) ir Nojus Bieliauskas (3/7 dvit.) po 9, Erikas Jermolajevas 7.

18:01, balandžio 24 d.