Joniškyje – „Kuršių“ pergalė 45 taškų persvara

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Įtikinamą pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate pasiekė Palangos „Kuršių“ (10-8) klubas.

Pajūrio ekipa išvykoje 101:56 (20:4, 24:24, 23:17, 34:11) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (5-15), kuriam tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Palangos ekipos pergalę lėmė įspūdingai sužaistas pirmasis ketvirtis. Chase‘as Harleras surinko 8 taškus iš eilės, Laurynas Mikalauskas pridėjo dvitaškį, Taurantas Tamošiūnas atliko sėkmingą reidą krepšio link, o „Kuršiai“ kėlinį užbaigė spurtu 12:0 ir įgijo 16 taškų persvarą – 20:4.

„Delikatesas“ paskutinius taškus šiame kėlinyje pelnė, kai iki jo pabaigos dar buvo likę 5 min. 39 sek.

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau taip pat žaidė palangiškiai, kurie laimėjo atkarpą 16:6 ir po L. Mikalausko taiklių baudos metimų pirmavo 26 taškais – 60:34.

Palangos ekipoje labiausiai išsiskyrė Ch. Harleras, kuris per 29 minutes surinko 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit., 0/1 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 bloką, 1 klaidą ir 29 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 20 (3/8 dvit., 3/6 trit.), Ja‘wanas Davisas 13, Nedas Kancleris 7.

„Kuršiai“: Chase‘as Harleras 20 (4/5 dvit., 4/6 trit., 29 naud. bal.), Robertas Keliačius 17 (7/9 dvit.), Laurynas Mikalauskas 15 (6/8 dvit., 10 atk. kam., 6 kld.), Laurynas Lučinskas 14 (4/5 trit.), Mantvydas Žukauskas 12.

18:01, balandžio 24 d.