Vilniaus „Žalgiris“ antrą kartą šiame sezone sutriuškino „Palangą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai antrą kartą šiame sezone sutriuškino „Palangą“. A lygos aštuntojo turo rungtynėse svečiuose Mareko Zubo auklėtiniai likę dešimtyje įmušė net tris įvarčius ir laimėjo 4:1 (1:1).

Startinėje „Žalgirio“ sudėtyje šį kartą įvyko vienas keitimas – nuo pirmųjų minučių žaidė Liviu Antalis, tuo tarpu Matas Vareika rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Vilniečiai rungtynes pradėjo aktyviai spausdami varžovus ir jau penktąją minutę išsiveržė į priekį, kai po Liviu Antalio perdavimo galva iš arti pasižymėjo Pau Moreris – 1:0.

Svečiai ir toliau užtikrintai dominavo aikštėje bei turėjo keletą nuostabių šansų padidinti persvarą, tačiau nei Rolandui Baravykui, nei kitiems žaidėjams progų išnaudoti nepavyko. Maža to, bene pirmą ataką surengę šeimininkai 20-ąją minutę išlygino rezultatą. Pasižymėjo Andriejus Miazinas. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi – 1:1.

Antrasis kėlinys „Žalgiriui“ prasidėjo šaltu dušu. Už pražangą antrą geltoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Mevlanas Adili, komandą palikęs dešimtyje. Kai atrodė, kad situacija komplikuojasi, vos po kelių minučių Liviu Antalis įspūdingu smūgiu vienu lietimu nepaliko vilčių vartininkui – 2:1.

Pajautę žaidimo ritmą žalgiriečiai netrukus pasižymėjo dar du kartus. 65-ąją minutę Pau Moreris pradėjo greitą ataką, surado į plotą įkirtusį L. Antalį, kuris nepagailėjo kamuolio Tomislavui Kišui – šis iš patogios situacijos neklydo. 3:1!

Prabėgo kelios minutės ir po keitimo aikštėje pasirodęs Matas Vareika atliko aštrų perdavimą iš kairiojo krašto, o varžovas nesėkmingai nukreipė kamuolį į savo vartus.

Rungtynių pabaigoje į aikštę žengė ir komandoje debiutavo Ertonas Fejzullahu. Per likusį laiką žalgiriečiai turėjo dar ne vieną puikią progą padidinti persvarą, tačiau mačas baigėsi rezultatu 4:1.

Po šios pergalės M. Zubo treniruojama komanda išsaugojo vienvaldžių lyderių poziciją A lygoje. Artimiausias rungtynes komanda žais sekmadienį, gegužės 5 d. 19 val. LFF stadione, kai priims „Panevėžį“.

18:01, balandžio 24 d.