36 naudingumo balus surinkęs J. Riley atvedė „Kuršius“ į pergalę

ReAl moments nuotr.

36 naudingumo balus surinkusio Jaleno Riley vedami Palangos „Kuršiai“ (10-4) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) susitikime išvykoje 92:71 (20:18, 22:20, 21:13, 29:20) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (5-9).

Pirmuosius du kėlinius komandos žaidė atkakliai, neleisdamos priešininkams atitolti, o į ilgąją pertrauką ekipos išėjo „Kuršiams“ pirmaujant vos 4 taškais (42:38).

Tiesa, prastai sužaistas trečiasis ketvirtis palangiškiams leido kiek atsipalaiduoti. Jį laimėję 21:13, svečiai atitrūko ir, sėkmingai finišavę ketvirtajame kėlinyje, šventė pergalę rezultatu 92:71.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė J. Riley. Krepšininkas per 35 minutes pelnė 29 taškus (7/13 dvit., 4/4 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Haroldas Saprykinas, pelnęs 15 taškų (4/9 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud. met.) bei atkovojęs 5 ir perėmęs 1 kamuolį.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 15 (5 atk. kam.), Ronaldas Ghee 14 (6 atk. kam.), Quintonas Campbellas 11 (12 atk. kam.), Ignas Fiodorovas 10 (4 atk. kam.).

„Kuršiai“: Jalenas Riley 29 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 36 naud. bal.), Tomas Miškinis 14 (6 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 13 (5 rez. perd.).