Liepos 24 d. Žymiausias Lietuvos Žemaitis, Žilvinas Žvagulis, švenčia gimtadienį ir kaip įprastai, gimtadienį švęs scenoje!

 

„Nemėgstu vienatvės, todėl ir šiais metais neketinu laužyti tradicijų. Į savo gimtadienį Palangos, koncertų salėje, šįkart pasikviesiu visą vyrišką kompaniją! Trumpai tariant, padarysiu tikrą vyrišką gimtadienį“ – sakė Žilvinas.

 

Ž.Žvagulis taip pat prasitarė, kad gyvo garso koncertas šią, tikrąją jo gimimo dieną, bus išskirtinis ir tuo, kad jis atliks dainas visomis kalbomis, kurias tik išmoko per 54-turis metus. „Dainuosiu ir žemaitiškai, ir lietuviškai, ir vienas, ir su draugais. Žodžiu, galiu garantuoti, kad jau ką, bet balius organizuoti aš moku.  Mano draugai tą jau žino, o jeigu ir Jūs norit sužinoti  kaip turi atrodyti subrendusio vyro gimtadienis, tai kviečiu nepasididžiuoti ir atvykti į mano „Tikrą vyrišką gimtadienį“ – su šypsena kalbėjo atlikėjas.

 

Taigi, kviečiame į Žilvino Žvagulio Nejubiliejinį „Tikrą vyrišką gimtadienį“ Palangos koncertų salėje, liepos 24 dieną, 20 val.

 

Paskubėkite ir išankstinius bilietus įsigykite pigiau. Koncerto dieną bilietai brangs.