Liepos 17 d. 17 val. prof. Romualdas Dulskis, neseniai pasirodžiusios knygos „Konfucijus ir Kristus“ autorius, skaitys viešą paskaitą „Žmogiškumo ir dieviškumo konvergencija: Konfucijaus išmintis ir Jėzaus Evangelija“.

Konfucijaus išmintis ir Jėzaus Evangelija – dvi žmonijos kultūros istorijos versmės, nulėmusios Rytų Azijos ir Vakarų pasaulio žmonių pasaulėžiūros modelius ir mentaliteto ypatybes. Kokias įžvalgas atveria nešališka komparatyvistinė šių didžiųjų mokymų analizė? Kodėl galima ir verta sugretinti Konfucijaus ir Jėzaus fenomenus? Kaip konfucianistinė žmogaus pašaukimo vizija praplečia mūsų įprastą vakarietišką krikščionišką savimonę?

Renginio metu bus galima įsigyti naujausią R. Dulskio knygą „Konfucijus ir Kristus“.

Profesorius Romualdas Dulskis – habilituotas teologijos mokslų daktaras, ilgametis Europos katalikų teologų draugijos Kuratoriumo narys ir Europos katalikų teologų draugijos Lietuvos sekcijos prezidentas, Akademinės krikščionybės ir religijų dialogo instituto direktorius. Skaitė pranešimus tarptautinėse mokslinėse konferencijose Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Belgijoje, Airijoje, Indijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje, Taivane, Japonijoje. Daugelio mokslinių straipsnių ir aštuonių knygų autorius.