Pirmąjį vasaros savaitgalį visi keliai veda į vasaros sostinę – Palangą. Jaunos šeimos, senjorai, vaikai, studentai ir verslininkai, čiupkite ekologiškas transporto priemones ir visais įmanomais vandens, oro ir žemės keliais keliaukite pas mus.

Kultūros švyturys Palangoje švies nepertraukiama ir ryškia šviesa. Nuo Palangos tilto paleisime 2019 pašto karvelių, kurie paskelbs vasaros sostinės naujienas, o paplūdimio dangų nuspalvins aitvarų fiesta. Prie jūros galėsite išbandyti įvairias vandens sporto pramogas, o atsikvėpti - poilsio erdvėje. Mažuosius kurorto svečius kviesime drauge su šeima stebėti spektaklius vaikams po atviru dangum. Šiemet lauksime Jūsų jogos užsiėmimuose, mankštose, įvairaus sporto rungtyse ir konkursuose bei mūsų, palangiškių, išpuoselėtuose parkuose ir miesto erdvėse.

Ištikimieji Palangos fanai galės ieškoti sveikatos receptų tradiciškai netradiciniame kermošiuje „Palangos Juzė“, o pasaulio virtuvių gurmanai jau laukia susitikimo prie grojančio fontano su geriausiais šefais pirmą kartą organizuojamame Palangos gatvės maisto festivalyje. Mūsų šventės partneris – radijo stotis M-1 gegužės 31 d., penktadienį visus kviečia švęsti „Vyrų dieną“, kurios metu net 50 drąsuolių, tikrąja to žodžio prasme, tirpdys ledinių moterų širdis.

Vaikų gynimo dienos proga Jums pasirodys talentingiausi vaikų kolektyvai iš visos Lietuvos, o vakaro koncerte džiugią žinią skleis žinomi atlikėjai. Finalinio koncerto kulminacija – jau tradicija tapęs fejerverkas nuo Palangos tilto.

Palanga Tau, tavo draugams, šeimai, tavo kolektyvui, kaimynams ir bendraminčiams. Palanga visiems geros valios žmonėms!

Susitikime gegužės 31 – birželio 2 d. Palangoje, į kurią veda visi keliai!