Išmok susitvarkyti savo namus taip, kad nebereiktu tvarkytis

KADA? sausio 26 d. šeštadienį 12:00 val. iki 14:00 val.

KUR? AštuVisa vidinio tobulėjimo studija, Jūratės g. 42 -II aukštas ,PALANGA.

NAUJIENA! Jau dabar galima įsigyti 1 val. įrašą šia tema, labai patogu kas negali atvykti į Palangą. Visa informacija, žemiau.

Mums keista girdėti, kad reikia mokytis tvarkyti namus, juk ką čia mokytis eini tvarkytis ir tiek.

Bet ar tikrai jie tampa tvarkingi iki giliausios stalčių kertelės? Ir ar ilgam jie pas jus išlieka tvarkingi? Kiek laiko turite skirti tvarkymuisi, kad namai išties būtų tvarkingi? O gal visad norėjote turėti tvarkingus namus? Pavydėjote kitiems tvarkingų namų, bet niekada nesupratote kaip juos iš tiesų tokius turėti? Nes pas jus jau tik išėjus svečiam visi suslėpti daiktai parkeliauja į namus Ir vėl viskas kaip buve….

Taigi šis seminaras Jums jeigu: >Iš tiesų pagaliau norite gyventi tvarkingai; >Laikote save netvarkinga ir netikite, kad galite visada gyventi; tvarkingai; >Nemėgstate tvarkytis; >Jūsų namai spindi tik per šventes arba kai turi atvykti svečiai; Jūs tvarkinga, bet jaučiate, kad per daug laiko skiriate namų ruošai; >Norite sužinoti kaip iš tiesų galima susitvarkyti namus, kad jie visada būtų tvarkingi;

Ar galėtumėte patikėti, kad įmanoma susitvarkyti namus taip, kad jų niekada nebereiktu tvarkyti?

Na jei ir reiks tik kartais prasišluoti grindis :), bet jums nebereiks ,,kapitaliniam namų tvarkymui“ skirti viso savaitgalio, jei netikėtai užsuktu svečiai Jums nereikės lakstyti, kad paslėptumėte išsimėčiusius daiktus namuose, kad jie atrodytu bent jau padoriai Kapitaliniam namų tvarkymui Jums užteks nuo 10 iki 30 min ir tikrai ne kiekvieną, o daugiausiai kartą į mėnesį.

Beje mokysiu jus aš Loreta šios studijos įkūrėja,jei vis dar skaitote, tai noriu, kad žinotumėt, kad kažkada gyvenau taip pat kaip ir jūs. Tiksliau dar blogiau, nes aš savęs išvis nelaikiau tvarkinga ir netikėjau, kad išauš ta diena kai mano namai kiekvieną dieną bus tvarkingi be didelių pastangų…bet apie tai plačiau papasakosiu visoms susirinkusioms!

Visad tvarkinguose namuose gyvenu jau 2 metus ir dabar galiu drąsiai teigti, kad tai ko noriu jus išmokyti išties veikia. Veikia ne dieną, ne savaitę ir ne mėnėsį, o metais, reiškia tai išties veikia ir jei mano namai dabar kiekvieną dieną yra tvarkingi tai ir kiekvieno žmogaus šioje žėmėje jie tokie ištiesų gali būti

Šiuose mokymuose ne tik kalbėsiu, bet ir suteiksiu praktiškus įrankius,parodysiu kaip vieną kartą ir visiems laikams susitvarkyti savo namus.

P.s išties tvarkinguose namuose ir energija teka laisvai, taigi šis metodas gali padėti atrasti ne tik savo namų grožį, bet ir savo vidinį grožį, nors atrodo neįtikėtina, bet jei jau viską išbandėte, visas teigiamas mintis, jausmus ir vistiek nerandate savo gyvenimo tikslo, nei ką norite veikti, nei pinigų nei meilės yra, tada privalote susitvarkyti savo namus pagal šį tvarkymosi metodą, nes pradeda vykti stebuklai

Kaina 12 €./asm.

Beje kiekvienai po mokymų iškilus klausimams tvarkantis, galėsiu pagelbėti ir pakonsultuoti nemokamai.

Registracija a/ž arba sms tel. 867680535 Jūsų vardas ir pavardė. Susitinkam Aštuvisa – vidinio tobulėjimo studija (Palanga, Jūratės g. 42 II aukštas).

NAUJIENA! Jau dabar galima įsigyti 1 val. įrašą, šia tema, jei išties neturite galimybės atvykti, bet norite gyventi tvarkingai, ar gyvenate kitame mieste, tai puiki išeitis. Šiame įraše taip pat rasite visą reikiamą informaciją kaip susitvarkyti savo namus taip, kad nebereiktu tvarkytis.

Kaina taip pat 12 €./asm.

Dėl įrašo rašykite [email protected] .

Beje apsilankyti šiame seminare ir pritaikyti šias žinias, dabar pats tinkamiausias laikas, kad atėjus šiltiems orams, ramiai galėtume palikti tvarkingus namus ir išties skirti laiko sau ir pagaliau mėgautis tvarkingu gyvenimu.

Mus galite rasti facebooke: AštuVisa – Vidinio tobulėjimo studija. (fb paieškos langelyje įveskite AstuVisa) Mus galite rasti ir Instagram : astuvisa Nuoširdžiai