Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje gruodžio 7 d. (penktadienį) 17 val. pristatoma Palangos dailininkų kūrybinės grupės „Mostas“ jubiliejinė paroda. 25-ajam „Mosto“ gimtadieniui skirtoje retrospektyvinėje tapybos ir grafikos parodoje dalyvauja visi devyni grupės nariai: Gražina Oškinytė-Eimanavičienė, Eglė Lipinskaitė, Ieva Litvaitytė, Dovilė Oškinytė, Romas Paulikas, Reda Rimkutė-Ščerbakovienė, Rasa Užpelkytė, kiek vėliau į bendrą veiklą įsijungusi Gražina Eimanavičiūtė ir 2017 m. grupės pirmininku tapęs Juozas Griušys. Taip pat šioje parodoje bus eksponuojami ir keturių jau iškeliavusių į amžinybę „Mosto“ dailininkų: Edvardo Žibos, Juozo Meškio, Sigitos Kišonaitės-Auželienės ir Juozo Griušio darbai.
Palangos dailininkai į grupę susibūrė 1993 metais. Kūrybinės grupės emblema buvo pasirinkta dailininko J. Meškio nutapyta žuvėdra, kurios skrydis geriausiai atspindėjo visų menininkų neribotą vaizduotę bei kūrybiškumą. 
Per ketvirtį amžiaus buvo surengta daugybė kolektyvinių ir autorinių kūrybinės grupės „Mostas“ dailininkų parodų. Jos eksponuotos Klaipėdoje, Nidoje, Plungėje, Vilniuje, Jūrmaloje (Latvija) ir kitur.
Kviečiame apsilankyti!