Spalvos, menas, mus supanti aplinka - neatsiejama kasdienybės dalis. Kūrybinėse dirbtuvėse Spalvų takeliu.. nuosekliai atskleidžiamas kūrybingumas, meninė įžvalga. Mokysimės pažinti ir suprasti formą, išbandyti įvairias technikas, maišyti spalvas ir mėgautis kūrybiniais rezultatais. Dideli ir maži, ugdys spalvų pojūtį ir spalvų pagalba kurs šviesų bei laimingą savo gyvenimą. Kviečiame šeimas pajausti kūrybos džiaugsmą ir laimę kurti.

Dailės studijos “Spalvų takeliu” įkūrėja, dailininkė - pedagogė (dailės mokytoja metodininkė) Inga Adikevičienė nuoširdžiai tiki, kad gyvenimas tai maži spalvų stebuklai, galintys sukurti didelį stebuklą kiekvieno širdyje, todėl kviečia kiekvieną išdrįsti pakeliauti spalvų takeliu, sukurti savo stebuklą, savo gyvenimo spalvotą pasaką.
Dailininkei ypatingai svarbus yra ryšys su dalyviu, svarbu jo individualus spalvų supratimas, todėl dėmesys skiriamas ne tik pačiai metodikai, bet žmogui. Labai svarbu, kad visi dalyvaujantys mėgautųsi procesu, pajustų laimę piešdami, maišydami spalvas, atsipalaiduotų, galbūt net atsikratytų tam tikro slegiančio nerimo ar nuovargio.

Užsėmimai vyks 2018 m. spalio 27 d. 11.00 val. - 13.00 val. ir 13.15 val. - 15.15 val. 
Palangos bendruomeniniuose šeimos namuose.
Adresu: Kretingos g. 7 A, Palanga
Būtina išankstinė reistracija: http://tiny.lt/2dhkhd
Kontaktinis asmuo: Simona 86 29 50 601
Užsiėmimai nemokami.