2018 m. spalio 12 d. 17 val. kurorto muziejuje atidaroma palangiškio Jono Vaišės (1938-2013) tapybos paroda "Anapus saulės".

Jo paveikslai, kuriuose vaizduojamas senasis jūros tiltas, Birutės kalno koplyčia, Palangos bažnyčia – tai istorinė kurorto atmintis.
Jonas Algirdas Vaišė buvo stiprus savo dvasia, žemaitiška tvirtybe ir filosofija, talentu, darbštumu, vidiniu gėrio, grožio pajautimu, dideliu noru teptuku įamžinti Palangą, jos lankytinas vietas, jūrą. 

„Jono tapyboje susipynė daug srovių ir kartu liko savitas bei lengvai atpažįstamas, su esminiais tapybos pagrindais braižas. Jis yra tikros tapybos atstovas, puikiai pažįstamas daugeliui Lietuvos gyventojų bei palangiškiams. Lietuvos pajūrio geriau niekas nenutapys.“ – J. Vaišės 70-mečio parodoje yra pasakęs jo kolega a. a. Juozas Griušys.

„Jono Vaišės paveikslai - tai lyg „informacinis“ užtaisas, su optimistiniais, džiaugsmą skleidžiančiais siužetais. Kūriniuose dominuoja šviesių, šiltų spalvų harmonija: tai moters aktas, debesys, jūra, arklių, laivų kompozicijos. Paveiksluose daug įlieta, gyvybės, energijos, vilties... J. Vaišės paveiksluose nėra negatyvo, pykčio, į juos galima žiūrėti ir žiūrėti, jaučiant vis gilesnę ramybę, pasitikėjimą ir viltį.“ (Dailininkė Ina Jakubėnienė)

Paroda atidaroma spalio 12 d. 17 val. Veiks iki lapkričio 30 d.
Maloniai kviečiame