Jono Šliūpo muziejus savo veikomis siekia kurti pažinimo, žinių pasikeitimo, dialogo erdvę, kurioje vietos bendruomenė ne tik dalyvauja, įsitraukia, bet ir dalijasi kūrybiniais mainais, inspiruotais vietos istorijos, gamtos, socialinės aplinkos.
Spalio 22 d. 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į muziejaus bičiulės aktyvios vietos bendruomenės narės, kūrėjos Odilės Norvilaitės knygos „Kurortas – vasaros fantazija" pristatymą ir jaukias kūrybines dirbtuves!?
Renginyje bus pristatoma 2025 m. autoriniais darbais iliustruota S. Jokužio leidyklos išleista knyga „Kurortas – vasaros fantazija“, skaitomos novelės apie Palangą. Autorė papasakos, kaip gimė literatūrinis kūrinys, kas inspiravo užrašytas istorijas, kaip kūrybinį procesą įtakojo Palangos miesto ir jo apylinkių istorija, praeitis, dabartis. Taip pat Odilė pasidalins, kaip mintys virsta vaizdiniais, eskizais, piešiniais, iliustracijomis knygai, o vėliau – tampa parodos ekspozicija.
Dalyviai bus kviečiami dalintis vasaros akimirkomis ir sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse eskizuojant savo prabėgusią vasarą. Jaukaus kūrybinio vakaro dalis ir arbatos iš vaistažolių, rinktų Palangos apylinkėse, degustacija, nukelsianti kiekvieną į šiltas vasaros akimirkas ir sušildysianti rudens vakarą.
ODILĖ NORVILAITĖ - daugialypė kūrybiška asmenybė: piešia, rašo, fotografuoja, domisi istorija ir išskirtinėmis asmenybėmis, mylinti gamtą ir kurorto gyvenimo būdą, kuriame dera ir žmonių šurmulys, gamtos didybė ir poilsis.
?Kada? Spalio 22 d., 16 val.
?Kur? Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje (Vytauto g. 23A)
?Trukmė: apie 1,5 val.
?Kaina? Nemokamai