Rugpjūčio 3d. 20 val. 
Palangos Kurhauzo salėje. 

Akordeonistų orkestras "L'Académie d'Accordéon de Haguenau" iš Prancūzijos atvyksta į Lietuvą.

Profesionalus akordeonistų orkestras iš Prancūzijos dalinasi savo aistra muzikai ir kviečia į muzikinę kelionę rugpjūčio 3 d. 20 val. Palangos Kurhauzo salėje. 

20-ies profesionalių akordeonistų kolektyvas vadovaujamas maestro Raymond KEITH jau 55-erius metus džiugina ir stebina repertuaro įvarove, žanrų gausa ir itin muzikaliu atlikimu. Nuo klasikinių kūrinių iki šiuolaikinių kompozicijų, nuo argentinietiško tango iki temperamentingų Balkanų šokių.

"Académie d'Accordéon" orkestras nekartą tapo įvairių konkursų laureatais ne tik gimtajame Elzaso regione bet ir užsienyje. Muzikantai aktyviai koncertuoja ir įvairiuose Europos ir JAV festivaliuose: Ikaalinen, Suomijoje, Alkobakoje, Portugalijoje, Castelfidardo, Italijoje o taip pat du kartus apsilankė ir prestižiniame festivalyje Brazilijoje. Na,o akyliausi ir ištikimausi akordeono muzikos gerbėjai, šį įstabų kolektyvą galėjo išgirsti dar 1994 m. Vilniuje. Ir štai po 24-erių metų pertraukos, XXIV Tarptautinio akordeono festivalio PALANGA 2018 organizatoriai, vėl kviečia melomanus mėgautis prancūzų muzikantų dovanojamu koncertu. 

Visada ieškantis naujovių, drąsiai eksperimentuojantis akordeonų orkestras "Académie d'Accordéon" džiugins savo klausytojus plačiu repertuaru ir nuostabia muzika.

Rugpjūčio 3d. 20 val. Palangos Kurhauzo salėje. 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga XXIV Tarptautinio Akordeono festivalio PALANGA 2018 KONCERTAS NEMOKAMAS !!!

Festivalio programa:
http://www.palanga.akordeonofestivalis.lt/2018

Organizatoriai:
LIETUVOS AKORDEONISTŲ ASOCIACIJA

Festivalį remia:
LIETUVOS KULTŪROS TARYBA

Festivalį globoja:
PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖ

#akordeonofestivalispalanga #palanga #palangoskurhauzas #koncertas#festivalis #lietuvosakordeonistuasociacija #palangoskurortomuziejus#kurhauzosale