XXIV Tarptautinio akordeono festivalio Palanga 2018 Kamerinės muzikos koncertas. 
Akordeonistų duetas Amalgalis Duo - Daniel Lis ir Eva Grabovska-Lis (Lenkija) pristato plačias akordeono skambėjimo galimybes į savo repertuarą įtraukdami ne tik originalius XX-o amžiaus specialiai akordeonui parašytus opusus, bet ir kitų epochų, stilių, žanrų kūrinius, o tai pat pjeses su folkloro bei estradinės muzikos elementais.
Duetas yra gerai žinomas ne tik Lenkijoje, bet ir už jos ribų. Abu muzikai baigė Katovicų muzikos akademiją ir yra daugelio šalies ir tarptautinių konkursų laureatai. Atlikėjai daug dėmesio skiria kamerinei muzikai, o taip pat ir soliniams pasirodymams, bendradarbiauja su žinomais Lenkijos ir užsienio atlikėjais. Šių muzikantų koncertuose sukuriama ypatinga nuoširdaus bendravimo su publika atmosfera, kurios dėka jų pasirodymai tampa tikrų emocinių išgyvenimų kupinu, nepamirštamu įvykiu.

Liepos 31 d. 20 val. Palangos kurorto muziejuje. 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga koncertas nemokamas!

Kviečiame į spalvingą vasaros renginį – XXIV Tarptautinį akordeono festivalį PALANGA 2018, liepos 30- rugpjūčio 5 dienomis!

Organizatoriai:
Lietuvos akordeonistų asociacija

Koncertų erdvės:
Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių al. 1
Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34a
S. Vainiūno muzikos mokykla, Maironio g. 8

Daugiau informacijos apie festivalį ir koncertus http://www.palanga.akordeonofestivalis.lt

Festivalį remia:
LIETUVOS KULTŪROS TARYBA

Festivalį globoja:
PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖ

#akordeonofestivalispalanga #palanga #palangoskurhauzas #koncertas#festivalis #lietuvosakordeonistuasociacija #palangoskurortomuziejus#kurhauzosale #amalgalisduo