Muzikos magijos dienas Palangoje uždaro ypatingas koncertas, kuriame skambės Šiaurės Indijos klasikinės ragos, atliekamos sitaro Meistro Lietuvoje – Anatolijaus Lomonosovo.

Anatolijus ragos atlikimo meno daug metų mokėsi Indijoje ir 1997 metais jam suteiktas AnatoAli  vardas. Anatolijus Lomonosovas yra Ustrad Imrat Khano, sitaro patriarcho, atstovaujančio  Etawa gharana 11-oje sitaristų kartoje – mokinys. Jis grojo kartu su tokiomis indų klasikinės muzikos legendomis, kaip Fazal Qureshi, Anindo Chatterjee, Vasi Ahmed Khan, Shri Rudra Narajan, Sanjiu Sahaj, Sandeep Bhattacharya.

A. Lomonosovas daugiau  nei 25 metus nuolatos koncertuoja Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje, Rusijoje kaip su Indijos meno atlikėjais,  taip ir  su džiazo muzikantais, simfoniniais orkestrais.

Anatolijus Lomonosovas – Indijos klasikinio meno festivalio Lietuvoje „SurSadhana“ iniciatorius ir organizatorius, o nuo 2008 m. ir festivalio “Sitar in St.Peterburg” programos koordinatorius.

Gerbėjai žino, kad autentiškai atliekama raga – užburia, o jei Jums dar nėra pažįstama ši muzika, pasinaudokite proga susipažinti su Indijos ragos pasauliu ir pasimėgauti jos muzikos magija.