Smagu, kai praeitis ne tik neapsitraukia pelėsiais, bet ir garsiai diktuoja šiandienos rokenrolo tendencijas.
‘Poliarizuoti Stiklai’ – viena iš tų nedaugelio Lietuvos grupių, kuri šiandien vis dar originalioje sudėtyje nuo grupės įkūrimo, 1986 metų, šokdina jauną ir vyresnį. Tuo įsitikinti galite liepos 20-ąją OLDMAN Parke Palangoje.
Skaniu humoru, žaismingomis dainomis ‘Poliarizuoti Stiklai’ papirko klausytoją dar ‘90-aisiais. Ir dabar grupė dovanos gerą roką ir džiugią nuotaiką. Pažįstamas Šarūno Mačiulio balsas primins tikrąjį ‘stiklų’ žodžių spindesį. Rokenrolas su trupučiu kantri muzikos, šmaikščios lyrikos ir net šiek tiek ‘Brėmenų muzikantų’ dvasios užtikrins linksmybes.
Nebijantys juokauti ir dainuoti gyvai ‘Poliarizuoti Stiklai’ užkrės gyvenimo optimizmu. O tokias dainas, kaip ‘Medžiai be lapų’ , ‘Poliarizuoti stiklai’ ar ‘Stasė’ be abejonės trauks visi. Juk kas nežino eilučių: ‘Sutikau tave galbūt Pakruojį, sutikau galbūt Panevėžy…’.
Grupės naujausias video klipas: https://www.youtube.com/watch?v=5DpMlpsm21g
_________________________________________________________
Durys: 19:00
Renginio pradžia: 20:30
_________________________________________________________
SVARBI INFORMACIJA:
Sėdimų vietų skaičius ribotas, prašome ateiti anksčiau ir vietą užsiimti, arba galite pasirūpinti savimi atsinešdami turistinę kėdutę, pledą ar panašiai. Tilpsime visi!