„LiuKaBu“ – tai žaismingomis dainomis, teatrališkais susitikimais ir spalvotais atradimais alsuojantis vaikystės pasaulis.
Išankstiniai bilietai pigiau, artėjant renginiui BILIETAI BRANGS.
Autoriniuose „LiuKaBu“ kūriniuose pasitinka iš tolimųjų džiunglių bei vasaros kaime atklydę gyvūnai, spalvoti jausmai, draugystės džiaugsmas, skaudukai ir rimti filosofiniai pamąstymai.
Gyvuose pasirodymuose šarmingoji Kamilė ir netikėtų garsų meistras Bogis vaikus (bei kažkada jais buvusius) įtraukia į muzikinį nuotykį, kuriame norisi dainuoti, šokti, dūkti, prisiglausti apsikabinimui ir pabūti drauge dar kiek ilgėliau.
Interaktyviuose koncertuose ir interneto platybėse grupės muziką papildo minimalistinė, tarsi iš vaikų piešimo sąsiuvinio nužengusi animacija.
Išgirsk ir pamatyk: https://www.youtube.com/@liukabu
„LiuKaBu“ kūrėjai - šilkinio balso savininkė Kamilė Kielaitė - Sienkievič ir Lietuvos vokalinės perkusijos (angl. beatbox) čempionas Bogdan Sienkievič Lietuvos scenoje jau pažįstami kaip
grupė „Mannazz“. Melodingos elektroninės muzikos duetas, sulaukęs mažosios mūzos Liukos, pradėjo kurti ir mažiesiems klausytojams. O idėjinė „LiuKaBu“ vedlė ir pagrindinė kritikė dukrytė Liuka atsakingai prižiūri muzikinės kokybės bei pasaulėžiūros standartus.
2023 metais „LiuKaBu“ išleido debiutinį albumą „Filosofija“ ir surengė sėkmingą koncertinį turą 12 – oje Lietuvos miestų.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 iki 11 metų.
Durys atidaromos: 18:00 val.
Renginio pradžia: 18.30 val.
Bilietai: https://shorturl.at/Suout
Nuolaidos: perkant 3 ir daugiau bilietų taikoma šeimos nuolaida.
Vaikai iki 2 m. amžiaus įleidžiami nemokamai.
Sėdimų vietų skaičius ribotas, prašome ateiti anksčiau ir vietą užsiimti, arba galite pasirūpinti savimi, atsinešdami turistinę kėdutę, pledą ar panašiai. Tilpsime visi!
Renginys gali būti fotografuojamas bei filmuojamas, todėl žiūrovų atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose soc. tinkluose ar kituose organizatorių šaltiniuose.