Kodėl moterys dažnai naudoja per daug žodžių mintims išreikšti? 
Kodėl moterys taip dažnai vartoja išsireiškimus kaip „ir taip toliau“, „ką manai?“, „ gal aš klystu, bet... „aš nežinau bet..? 
Kodėl kalbant kartais sunku laisvai reikšti mintis?
Kodėl istoriškai kultūros kontekste moters balsas ilgai buvo užspaustas?
Kaip balso pagalba išsivaduoti nuo streso ir įtampos?
Kodėl nemažai moterų kalba užspaustu, tyliu, uždarytu balsu?

Šiuos ir kitus klausimus nagrinėsime seminare, skirtame moters balso subtilybėms atskleisti. Jame dėmesys sutelkiamas į miesto moterį, pavargusią nuo įtampos ir norinčią išsilaisvinti nuo streso, padedant jai to pasiekti kvėpavimo ir balso pagalba. Seminaro metu išmoksime išlaisvinti tikrąjį savo balso tembrą, ieškosime savo asmeninių balso spalvų, sužinosime, kaip balso pagalba kalbėti įtaigiai, lengviau pasiekti adresatą ir būti išklausytai. Seminaro metu išgirsite atsakymus į šiuos klausimus: kodėl mums, moterims trūkinėja balsas? Ką daryti, kai veliasi žodžiai? Kaip elgtis, kai nepavyksta pabaigti sakinio?

Seminarą ves Aldona Vilutytė – aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos lektorė, Vilniaus universiteto balso lavinimo dėstytoja, kalbėjimo lavinimo trenerė, buvusi žinių radijo laidos "Pasaulis pagal moteris" vedėja ir profesionali filmų garsintoja bei dubliuotoja.

Daugiau informacijos: www.vilutyte.lt

SEMINARO TRUKMĖ: 4 val.
SEMINARO KAINA: 55 Eur