Dainų autorė ir atlikėja Giedrė rengia savo naujojo albumo „Kiaurai sielas“ pristatymo koncertus. „Tai bus, ko gero, labiausiai vientisas mano albumas. Su emociniais skrydžiais ir nuopuoliais, – sako Giedrė. – Iš pradžių sukūriau, o tik po to supratau, kiek tai sveria. Atliekant naujas dainas gniužulas gerklėj stovi. Na, teks pasikliauti scenine patirtimi ir kažkokiu būdu neišsiduoti scenoje, kad kiaurai savo pačios sielą veriu. Mano publika yra reikli, todėl esu įsitikinusi, kad šis naujas emocinis rebusas – kaip tik jai. Ir ačiūdie, nes aš viena pati tokio svorio nepakelčiau. Norintys šokti – šoks. Aš irgi šoksiu, ir sustingusi būsiu, ir juokausiu, ir neturėsiu, ką pasakyti. Niekas nepasikeitė. Gal tik dar daugiau taiklumo ir sustabdančių metaforų.”
Scenoje kartu su Giedre gros Darius Rudis ir Julius Valančauskas. Koncerte skambės ir publikos pamėgtos ankstesnės kūrybos dainos – „Šiaurės vėjas“, „Užgis iki vestuvių“, „Tiesa ar drąsa“, „Kiek buvome verti“ ir, vardan nostalgijos, pora „Empti“ ir „Pieno lazerių“ dainų.
„Kiaurai sielas“ koncertai vyks:
Birželio 12 d. – Vasaros Terasoje, Vilniuje
Birželio 20 d. – OLDMAN, Kaune
Birželio 22 d. – OLDMAN, Palangoje
Vartai: 19:00
Pradžia: 20:30
Pirmi bilietai pigiau. Bilietai brangs.
-----------
Sėdimų vietų skaičius ribotas, prašome ateiti anksčiau ir vietą užsiimti, arba galite pasirūpinti savimi, atsinešdami turistinę kėdutę, pledą ar panašiai. Tilpsime visi!