ANSAMBLIŲ VAKARAS:

ANSAMBLIS „LMTA BRASS“
Vadovas Marius Balčytis
***
VARIO KVINTETAS „IN MEDIAS BRASS“
Richárd Kresz – trumpet
Tamás Pálfalvi – trumpet
János Benyus – horn
Attila Sztán – trombone
József Bazsinka, Jr. – tuba


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LMTA Brass ansamblis susikūrė 2013 metais, ir tai iš tiesų yra kintantis darinys. Ansamblyje groja Lietuvios muzikos ir teatro akademijos vyresnieji bakalauro ir magistro studijų studentai, tad kasmet absolventus keičia studijuojantys.
Kiekvienais metais LMTA Brass ansamblis dalyvauja Brass Akademijoje, organizuojamoje tarp Helsinkio, Talino, Rygos ir Vilniaus akademijų. 2015 m. kolektyvas laimėjo I vietą Tarptautiniame konkurse – festivalyje Liepojoje (Latvija).

Ansamblis „In Medias Brass“ susikūrė 2010-aisiais Vengrijoje. Visi jo nariai – Richárd Kresz, Tamás Pálfalvi, János Benyus, Attila Sztán, József Bazsinka, Jr. – Franz Liszt Muzikos Akademijos absolventai. Jau per pirmus trejus gyvavimo metus kolektyvas buvo pastebėtas ir apdovanotas reikšminguose tarptautiniuose konkursuose Pietų Korėjoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Japonijoje, Italijoje, Prancūzijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dėl savo meniškumo ir techniškumo, kvinteto pasirodymai tuo pačiu ir virtuoziški, ir be galo intymūs.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/inmedias.brass/
http://inmediasbrass.hu/