Apgailestaudami pranešame, kad atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl koronaviruso plitimo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Palangos miesto savivaldybės priimtus sprendimus, šiemet turėjęs įvykti festivalis „Myliu Palangą“ yra nukeliamas į 2022 metus.
Tikime, kad kitąmet visi susitikę galėsime saugiai ir iš visos širdies švęsti vasaros stebuklo pradžią, o spalvinga ir šventinė programa pasipildys dar ne vienu ryškiu pasirodymu.
Likite sveiki ir iki susitikimo Palangoje! ? ??
✅ Festivalis „Myliu Palangą“ 2022
Birželio 3-5 d.
Pirmąjį vasaros savaitgalį, 2022 m. birželio 3-5 d. kviečiame į didžiausią menų, amatų ir muzikos fiestą Palangoje – kurorto festivalį „Myliu Palangą” 2022! ?
Skirtingas Palangos miesto erdves užpildys muzikiniai ?, gatvės cirko?‍♀️ ir teatro pasirodymai ?, edukaciniai užsiėmimai ?‍?. Miestas pirmąjį birželio savaitgalį taps tikru kultūros centru, skirtu visai šeimai.
Festivalyje rasite net keturias pagrindines erdves:
〰️Jūros erdvė, įsikūrusi Jūratės ir Kastyčio skvere - populiariausia festivalio vieta, kurioje vyks pagrindiniai vakaro koncertai, profesionalių gatvės ir naujojo cirko artistų pasirodymai.
〰️(Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė" – vienas iš laukiamiausių kermošių, į kurį iš visos Lietuvos, kaimyninių ir Baltijos šalių suvažiuoja prekybininkai, puoselėjantys tradicinio liaudies meno, amatų sritis, siekiantys išsaugoti Baltijos šalių istorijos ir amatų tęstinumą. Kermošiaus scenoje galėsite paklausyti tradicinės muzikos kolektyvų.
〰️Pasaulio virtuvių erdvė – įsikūrusi prie muzikinio fontano, Jūratės gatvėje. Čia festivalio svečiai galės paragauti Pasaulio virtuvių maisto.
〰️Šeimų erdvė – populiariausia tarp mažųjų festivalio lankytojų. Šeimų scenoje vyks vaikų kolektyvų pasirodymai ir įvairios veiklos vaikams: piešimas ant veidukų, burbuliatorius, putų šou ir dar begalė pramogų!
Kurorto šventės „Myliu Palangą” 2019 akimirkas galite pamatyti čia: bit.do/Myliu_Palanga_2019
Visa pateikiama informacija yra BĮ „Palangos investicijų valdymas” nuosavybė. Griežtai draudžiama skelbti, platinti ar kitaip viešinti informaciją be BĮ „Palangos investicijų valdymas” sutikimo.