Solange Arzu - tai Vilniuje gyvenančios prancūzės aktorės ir dainininkės Clotilde Solange Rigaud sceninis vardas, po kuriuo ji jau kurį laiką kuria autorines dainas.

Gimusi Prancūzijoje (Montpellier), tačiau pastaruosius 10 metų gyvenusi Vilniuje bei čia atradusi savo muziką Solange šį šalį taip pat laiko savo namais: „Esu kūrėja tarp čia ir ten, tarp vienų namų ir kitų. Neatsitiktinai taip ir pavadinau savo debiutinį albumą – „The Long Way Home“, kur būtent per muziką išreiškiu savo jausmus.“ – sako Solange.

Tiek su autorine kūryba, tiek ir su prancūziškų dainų muzikiniu projektu „Solange & Toi“ bei world muzikos soliniu projektu „Clotilde Solange Morhaim“ atlikėja yra surengusi per 30 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose bei regionuose ir festivaliuose.

Visas dainas jungiantis aspektas – noras į sielą sugrąžinti vidinę meilės ir harmonijos būseną - sugrįžti namo. „Aš pati turiu ne tik prancūziškų, bet ir žydiškų, turkiškų bei vokiškų šaknų, tad mano naujasis albumas apjungia ir skirtingas kultūras, ir įvairiausius jausmus – pasakoja kaip išmokti priimti ne tik džiaugsmą, bet ir liūdesį bei ilgesį, o taip pat kaip gerbti ir švęsti savo šaknis.“ – apie savo pristatomą kūrybą pasakoja albumo autorė Clotilde Solange.

♥ Jos muzika : https://fanlink.to/solangearzu

Koncertuose dainų kūrėjai ir atlikėjai Solange Arzu akompanuos:
Julita Lukminaitė (klavišiniai)
Aurimas Driukas (elektrinė ir akustinė gitaros)