Rasos šventė Palangoje

Artėjant Rasos šventei, birželio 21 d. Palangoje vyks vasaros saulėgrįžai paminėti skirti renginiai „Rasi rasoj“.

12 val. žolynų prasmę prisiminsime Kunigiškėse kartu su žolininke Danute Kunčiene. Edukacijai būtina išankstinė registracija tel. 8 672 58422.

19 val. Birutės parke ant Žemaičių kalnelio vyks vainikų pynimo burtai iš atsineštų žolynų.

21 val. visi norintieji palydėti saulė rinksis ant Birutės kalno ir saulėlydos stebuklą patirs kartu su apeiginio folkloro ansambliu „Kūlgrinda“.

Šventę organizuoja Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla. Šventėje dalyvaus Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos tradicinių instrumentų ansamblis „Ruzgelė“, Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansamblis „Mėguva“, Palangos žemaičių draugija bei Šilalės kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Gers Smuoks“.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai