* Birželio 14-ą dieną - Gedulo ir vilties dieną - visa Lietuva prisimena tremtyje žuvusius lietuvius. Norime prisijungti prie Misija Sibiras iniciatyvos „Ištark, išgirsk, išsaugok“ ir pakviesti visus šią dieną pagerbti tautiečius nukentėjusius nuo tremties.

* Birželio 14-ąją - Gedulo ir vilties dieną - 11:59 Lietuvoje skelbiama VISUOTINĖ TYLOS M1NUTĖ. Jau ketvirtus metus visa Lietuva sustos tam, kad pagerbtume tautiečius nukentėjusius nuo tremties ir kalinimų. Kviečiame jungtis prie Misija Sibiras iniciatyvos registruodamas savo darbovietę, mokyklą, organizaciją www.tylosminute.lt arba pakviesdamas jungtis prie iniciatyvos draugus ir artimuosius. Prisidėk prie vieningiausios tylos, kuri kada nors buvo Lietuvoje!

* Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – jau penktą kartą akcijoje „Ištark, išgirsk, išsaugok“ visame pasaulyje per parą laiko siekiama įgarsinti kuo daugiau nuo tremties ir kalinimų nukentėjusių tautiečių vardų ir likimų!
Šiemet, siekiant stabdyti COVID-19 viruso plitimą, akcija keliasi į virtualią erdvę ir vyks nuotoliniu būdu, todėl norint prisijungti prie vardų ir likimų skaitymų net nereiks išeiti iš namų! Registruokis į skaitymus jau dabar www.birzelio14.lt.

* Greitu metu mūsų facebook profilyje pasidalinsime Palangos 2018-2019 metų Gedulo ir vilties dienos minėjimų akimirkomis.

Susivienykime tam, kad ištartume vardus, išgirstume likimus ir išsaugotume istoriją bei ryžtą žydėti kartu!