Charizmatiškasis choreografas, baleto šokėjas, kūrėjas atvyksta į Palangą, sanatoriją Gradiali, kur kiekvienas norintis galės iš arčiau pažinti judesį, pajusti šokio galią. Judėti – tolygu gyventi. Būtent to mokys Jurijus, į savo užsiėmimą kviečiantis visas amžiaus grupes, nes amžius čia užima visai nereikšmingą vietą – tai tik skaičius, o judėti gali kiekvienas. Tereikia didelio noro ir tikėjimo!

 Judesio – šokio užsiėmimo metu, kūnas lėtais judesiais įšildomas ir nejaučia jokio streso, nėra galimybės patirti traumą. Judesys, nepažeisdamas atskirų kūno dalių, jas lavina ir stiprina. Patiriamas krūvis palaipsniui stiprina silpnąsias žmogaus kūno vietas. Kaklo skausmai, pečių sustabarėjimas ir nugaros sukaustytos vietos palaipsniui atsipalaiduoja ir, lėtai tempiant, suteikia žmogui geros savijautos jausmą. Labai svarbus akcentas treniruotės metu yra nugaros raumenų stiprinimas ir stuburo tempimo pratimai. Ir visa tai vyksta tik ant grindų.

 Po judesio treniruotės žmogus jaučiasi „sustatęs į vietas“ skeletą, prailginęs stuburą, jaučia nuostabų jaunystės ir jėgos antplūdį ir norą išreikšti save per judesį. Todėl užsiėmimo pabaigoje skiriama laiko šokiui, laisviems judesiams bei gerai nuotaikai užtvirtinti.

 Judesio užsiėmimai vyks balandžio 11 d. šiomis valandomis:
 13.00-14.30 val. vaikai
 15.30-17.00 val. senjorai
 18.00-19.30 val. suaugę

Kaina - 5 Eur (Gradiali svečiams užsiėmimai nieko nekainuos!)

Be viso to, turime džiugią žinią vaikams! Po judesio pamokos, vaikai savo įgytus įgūdžius galės pasitikrinti būtent jiems skirtame koncerte. Visi bus kviečiami į restoraną PINETA, kur specialią programą bus paruošęs šaunusis Kristupas Kerulis!
Kristupas visų klausytojų lauks nuo 14.30 val. Koncerto trukmė – 30 min.

Pasibaigus judesio terapijai ir „pasikrovus“ pakankamo endorfino kiekio Jurijus jūsų lauks jaukiam pokalbiui prie garuojančio puodelio arbatos!