Sklidinas šaukštas drebančio gėrio arba kitaip - Spoonful of Jiggy. Tai klaipėdiečių šviežiai naujas muzikos pliūpsnis Lietuvos garsų meno pasaulyje. Šiuo metu pasinėrę į debiutinio albumo rašymus, galvojimus ir įgyvendinimus vyrukai atvyks išskirtiniam koncertui į Palangą. Bus roko, bliuzo, funk'o ir net lengvo jazz'o, grupė gros tai, ką jaučia ir kas patinka, tad koncertas netilps į vieno stiliaus rėmus ir turėtų būti kupinas netikėtumų.
Spoonful of Jiggy nekantrauja trumpam pabėgti nuo mikrofonų ir kontroliuojamų situacijų ir patekti į nenuspėjamą koncertų atmosferą, kuri vėl nuves į dar nežinomas improvizacines platybes ? Tad griebkit, draugą ir draugę ir susimatom Oldman'e.

https://www.youtube.com/watch?v=6CJp1Nft3Gw

https://www.youtube.com/watch?v=yoPl_nOwcUA

https://www.youtube.com/watch?v=K9hASA4BqLw

https://open.spotify.com/artist/0tJEjMb0f1oOzQ8PiIZVdO?si=VS_LAaYRSYmOmNfWN4TePg&fbclid=IwAR32t_GSP2nzoS5-WpSwvTgySF_MkidXR3JUvEN_av8eemkuvo4fxqpA3CQ

Kultūrinis mokestis - 5 Eur.

Vietas rezervuokite telefonu +37061130144

Renginio metu bus fotografuojama ir nuotraukos skelbiamos Oldman paskyroje, jeigu nepageidaujate būti fotografuojami, prašome apie tai iš anksto pranešti fotografui arba renginio organizatoriams.