Tradiciškai, pavasarį į Oldman'ą parskrenda BALTOS VARNOS :)

"Baltos varnos" – pagrindinės vokalistės ir dainų kūrėjos Milda ir Teresė Andrijauskaitės, suspindėjusios Laumių vaidmenyse, skambiai per arenas nužengusiame miuzikle ,,Eglė žalčių karalienė".
Unikaliais vokalais išsiskiriančios merginos daugeliui tapo atradimu televizijos projekte ,,Du balsai – viena širdis, kur pelnė komisijos bei žiūrovų simpatijas.
Dar didesniu atradimu gali tapti jų autorinė kūryba. Grupės atliekamos dainos kupinos folk'o elementų, galima išgirsti etno ar liaudies dainų motyvų. Ką jau kalbėti apie improvizacijas, kurių gausu tarp dainų. 2017 metais grupė išleido debiutinį albuma "Dar nedaviau tau vardo" 2019 metų vasara buvo išleistas ir antrasis grupės albumas kartu su styginų kvartetu. Šiais metais grupė dalyvavo pirmą kartą Eurovizijos atrankoje su daina “Namų dvasia” su kuria pateko pusfinalį.
Koncerte suskambės ir naujos grupės dainos, ir publikai jau žinomi kūriniai: “Dalija”, “Mėtos”, “Kapitonai”.

Kultūrinis mokestis - 7 Eur.

Vietas rezervuokite:
soc. medijos tinklų pagalba, telefonu +37061130144
arba el.paštu [email protected]

Renginio metu bus fotografuojama ir nuotraukos skelbiamos Oldman paskyroje, jeigu nepageidaujate būti fotografuojami, prašome apie tai iš anksto pranešti fotografui arba renginio organizatoriams.