Tęsiame šiemet Augueko namuose startavusius žygius. Vasario 16 d. žingsniuosime 16 000 žingsnelių PALANGOJE. Kartu su žolinte, sveikuole, mūsų Augueko namų sveikos gyvensenos ir mitybos mentore Danute Kunčiene, kuri šeimas ves Kunigiškių pušyno takais ir takeliais, dovanodama savo žinias ir dalindamasi patirtimis, kaip Lietuvos pajūrį prisijaukinti su vaikais šaltuoju metų laiku. Ką atrasti ir kaip pasitelkti pajūrio gamtos siūlomas sveikatinimosi priemones ir galimybes. Kvėpuosime pušų pumpurų orą, gersime nuo jų vandenį, ieškosime įdomiausių pušų su nosimis ir be jų, gal rasime ir gintarų, sužinosime apie gintaro arbatą ir daugybę kitų čia jau ne vienerius metus gyvenančios Danutės paslapčių.

Žygis pritaikytas šeimoms su vaikais. Drąsieji pakrantėje pasimankštinę, galės kartu įnerti ir į jūrą. Tą savaitgalį Klaipėdoje švies tradicinis Šviesų festivalis, o Neringoje vyks smagi senovės Stintapūkio šventė. Po žygio labai rekomenduojame pratęsti poilsį Atostogų parke, kur beje, keliuose baseinuose jau yra įdiegta bechlorė vandens dezinfekavimo sistema, pasikaitinti siūloma tikroje gintaro pirtyje.

Pradėkime vaikų žiemos atostogas pajūryje.
„...neprašau stebuklų ir vizijų, tik jėgų kasdienybei. Išmokyk mane mažų žingsnelių meno, duok man sumanumo ir išradingumo, kad kasdienybės įvairovėje ir gausoje spėčiau įsidėmėti tai, ką sužinau ir patiriu."


Renkamės 13 val. Kunigiškiuose, aikštelėje Kontininkų g./ Užkanavės g. sankryžoje, nuaidėjus vasario 16 d. proga 12.30 Palangos bažnyčių varpams. Atvykti galima ir traukiniu!


Augueko namų bendruomenės nariams nemokamai, svečiams - šeimai 5 eur.