„Mieli gerbėjai, po ilgų svarstymų priėmėme nelengvą sprendimą – dėl Covid-19 viruso Original Enigma Voices 2020-ųjų turas yra nukeliamas 2021-iems metams. Linkime jums likti sveikiems ir saugiems, tai šiuo metu svarbiausia, todėl susitiksime, kai nebeliks grėsmės. Pažadame, kad būsimi 2021-ųjų turo koncertai bus dar geresni, didesni ir įspūdingesni. Ačiū jums už supratingumą.“

Gera žinia, kad tiek grupė, tiek organizatoriai deda visas pastangas, kad kuo greičiau paskelbtų tikslias perkeltų koncertų datas. Kol kas galime patvirtinti, kad koncertai nukeliama į 2021-ųjų lapkritį-gruodį. Tikslios turo datos bus paskelbtos greitai. Visi iki šiol įsigyti bilietai galios ir naujai paskelbtiems renginiams.

__________

Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ nariai, susibūrę į projektą „Original Enigma Voices“, grįžta į Lietuvą su nauja programa.

„Original Enigma Voices“ – tai trys nepakartojami Andru Donalds, Angel X ir Fox Lima balsai, skambėję tokiose grupės „Enigma“ dainose kaip „Return to Innocence“, „Seven Lives“ ar „MMX Social Song“. Šias ir kitas geriausias projekto „Enigma“ dainas žiūrovai išgirs ir koncertuose mūsų šalyje. „Original Enigma Voices“ nariai žada, kad tai bus nepamirštama kelionė į užburiančių garsų bei vaizdų pasaulį.
Koncertuose Lietuvoje „Original Enigma Voices“ atliks geriausius kūrinius iš skirtingų albumų – nuo pirmajame „MCMXC a.D.“ įrašytos dainos „The Rivers Of Belief“ iki prieš kelerius metus pasirodžiusio aštunto albumo „The Fall Of A Rebel Angel“ kompozicijos „Amen“.