Gražiausia dovana,kurią galite įteikti - turiningas buvimas drauge! Išgirskite romantiškiausias Franko Sinatros dainas Palangoje jau vasario 14 d. Kurhauzo koncertų salėje!
Tik 200 bilietų - tiketoje!

Frankas Sinatra - vienas garsiausių XX a. Amerikos dainininkų, kurio lyrinis vokalas ir paprastumu garsėjančios dainos vis dar nepalieka abejingų. Puikus aktorius, ne tik nominuotas, bet ir įvertintas Oskaru bei Emmy. Pagarsėjęs mergišius, kurio meilės nuotykius sekė ir aptarinėjo viso pasaulio bulvarinė spauda. Trijų vaikų tėvas, kurių susilaukė su pirmąja žmona, nors per gyvenimą buvo vedęs iš viso net keturis kartus. Dėl savo itališkos kilmės garsėjo ryšiais su mafija, tuo pačiu buvo priimamas aukštuomenės ir kviečiamas net į baltuosius rūmus. Tačiau jo talentas ir šiandien nepalieka abejingų – Frankas Sinatra visuomet išliks viršūnėje.

„New York, New York“, „My Way“, „Strangers in the Night“ – tai tik keletas vieno žinomiausių Amerikos dainininko ir aktoriaus Franko Sinatros hitų. Šia nepakartojama ir vis dar populiarumo nestokojančia muzika su klausytojais dalinsis puikiai Lietuvos publikai pažįstamas Martynas Vilius kartu su džiazo pianistu Edgaru Sabilo. Išgirskite nuostabias Franko Sinatros meilės dainas gyvai ir prisilieskite prie tikrų džiazo ir pop muzikos šedevrų!

VASARIO 14 d., penktadienį, 18 val.
FRANKO SINATROS MEILĖS DAINOS
Martynas Vilius (vokalas)
Edgaras Sabilo (fortepijonas)
Palangos Kurhauzo koncertų salėje

Bilietus platina TIKETA