Režisierius - 

Marija Kavtaradzė

Scenarijaus autoriai - 

Marija Kavtaradzė

Aktoriai - 

Gelminė Glemžaitė, Paulius Markevičius, Indrė Patkauskaitė

Prodiuseriai - 

Marija Razgutė

Operatorius - Laurynas Bareiša
Montažas - Domas Petronis
Kompozitoriai - Domas Strupinskas
Pardavimo agentas - Heretic Outreach
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija - m-films
Dialogai - lietuvių
Subtitrai - anglų

Tikrai ne visiems – tik gero kino žiūrovams. Apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ laureatės Marijos Kavtaradzės debiutas pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu, sulaukė didžiulio susidomėjimo tarptautiniuose kino festivaliuose. Juostoje, kurio premjera įvyko išparduotuose prestižinio Toronto kino festivalio seansuose, pagrindinius vaidmenis sukūrė kylantys jaunosios kartos aktoriai Gelminė Glemžaitė, Indrė Patkauskaitė ir Paulius Markevičius. Spalvingame ir šviesiame kelio filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasariška kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma…

Spalvingame ir šviesiame filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasariška kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link.

Po peržiūros Jūsų laukia diskusija apie filmą, savižudybes, emocinę paramą su Jaunimo Linijos savanoriais! Jei manote, kad diskusijos metu užduoti klausimą gali būti nedrąsu - užduokite jį anonimiškai registracijos formoje! Registracija vykdoma internetu:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePjV8x_kO7QJcSIxfgKZGtlcwwCytwqlFrCCLjlhzqxovHaw/viewform

Prisidedant prie Palangos jaunimo savaitės, filmo peržiūroje raginame dalyvauti 14 - 29 metų amžiaus jaunuolius!

Rugpjūčio 6 d. 18.00 val.,
Palangos kino teatras "Naglis" (Vytauto g. 82, Palanga).

Daugiau informacijos Tel. 8 624 57998 arba El. p. [email protected]