Palangos Shodan sportininkai „IPPON CUP 2022“ varžybose

Kovo 13 dieną Vilniuje vyko vienos didžiausių varžybų „IPPON CUP 2022“, kuriose sėkmingai dalyvavo Palangos kiokušin karate klubo „Shodan“ sportininkai.

U14 amžiaus -50 kg svorio kategorijoje Rugilė Krajinskaitė ketvirtfinalyje laimėjo prieš bendraklubę G. Paulauskaitę, pusfinalyje nugalėjo taip pat bendraklubę G. Latviūnaitę. Finale Rugilė stipriais rankų smūgiais įveikė T. Garnytę (Seiken) ir tapo čempione.

+60 kg svorio kategorijoje Natalija Vitkutė ketvirtfinalyje laimėjo prieš O. Beliukevičiūtę (Aru), pusfinalyje nugalėjo bendraklubę G. Bendinskaitę, finalinėje kovoje užtikrintai įveikė bendraklubę E. Majer ir tapo čempione.

Vicečempionais tapo: Gustas Serepinas, Gustas Nenartavičius, Greta Vaitekūnaitė, Airidas Tarnys, Emilis Miceika.

3 vietą iškovojo: Gabija Latviūnaitė, Simonas Kornišinas, Edgar Poliščiuk, Aras Barzdžius, Martynas Miceika, Enrikas Janušonis, Joris Macas.

Treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi auklėtinių pasiekimais ir jų ryžtu toliau tobulėti.

18:01, balandžio 24 d.