Įspūdingai į rungtynes grįžę „Telšiai“ galop krito prieš „Kuršius“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

„Telšių“ (10-6) krepšininkai įdėjo titaniškas pastangas, jog grįžtų į rungtynes, tačiau pergalės taip ir neiškovojo.

Žemaitijos ekipa namuose 78:81 (21:17, 14:11, 17:33, 29:17) nusileido Palangos „Kuršiams“ (7-7) ir nesugebėjo pratęsti pergalingos serijos, kuri truko penkis mačus paeiliui.

Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Kuršiai“ po tikslių Mantvydo Staniulio baudų vienu metu turėjo 19 taškų (62:43) persvarą, o lemiamą ketvirtį pasitiko pirmaudami 64:49.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes M. Staniulis pataikė dvitaškį ir „Kuršiai“ užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose – 78:67. Vis tik „Telšiai“ kilo į lemiamą šturmą.

Deividas Rasys atseikėjo du tritaškius, Ignas Razutis – vieną ir prieš prasidedant paskutinei minutei šeimininkų deficitas sumenko iki 2 taškų – 76:78.

Vis tik kitoje atakoje Mantvydas Žukauskas pataikė dvitaškį, o „Telšiai“ rezultatyvios atakos nesurezgė. Likus 9 sekundėms Ovidijus Kaminskis realizavo tik vieną baudos metimą ir sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų (77:80).

Kitoje aikštelės pusėje Mantvydas Žukauskas prametė abi baudas ir „Telšiams“ sužibo viltis. Vis tik I. Razutis irgi nesugebėjo realizuoti nė vienos baudos, tačiau ataką išgelbėjo Tomas Zdanavičius, kuris sugriebė kamuolį puolime ir stojo mesti baudų.

Vis dėlto T. Zdanavičius pataikė tik vieną baudą, tad svečių pranašumas siekė 2 taškus (80:78). Po šio epizodo Laurynas Lučinskas taip pat realizavo tik vieną baudos metimą, tačiau to pakako, kad palangiškiai galėtų džiaugtis pergale.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodęs M. Staniulis per 23 minutes surinko 21 tašką (4/8 dvit., 3/6 trit., 4/5 baud.), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 18 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 16 (2/5 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam., 6 kld.), Deividas Rasys 15 (3/5 trit.), Gytis Sirutavičius 11, Mindaugas Norkus 10.

„Kuršiai“: Mantvydas Staniulis 21 (4/8 dvit., 3/6 trit.), Chase‘as Harleras 16 (2/9 dvit., 4/8 trit.), Mantvydas Žukauskas 13 (4/7 dvit., 1/8 trit., 2/8 baud.), Ginas Mulevičius 11.

18:01, balandžio 24 d.